Bireysel Kredi KartıGenel Bilgi

18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Nasıl Açılır? 18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Açan Bankalar

18 yaş altındakilere banka hesabı nasıl açılır merak edenler için araştırmamızı tamamladık. Sizler de artık çocuklarınız için banka hesabı açabilecek ve yatırım yapmaya erkenden başlayabileceksiniz. 18 yaş altındakilere banka hesabı açan bankalar ve şartları…

18 yaş altındakilere banka hesabı nasıl açılır öğrenmek isteyen ebeveynler için haberimizi düzenledik. Eğer sizler de 18 yaş altındaki çocuklarınız için banka hesabı açmak ve bir an önce yatırımlara başlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 18 yaş altındakilere banka hesabı açan bankalar ve tüm şartlarını sizler için araştırdık.

18 yaşından altı banka hesabı açmak için gerekenler için araştırma yapmaya artık son verebilirsiniz. Haberimizde tüm detayları sizlerle paylaştık. 18 yaş altı banka hesabı açma velisiz ya da veliyle nasıl olur açıklıyoruz.

18 Yaş Altı Banka Hesabı Nasıl Açar? 18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Nasıl Açılır?

18 yaş altı banka hesabı açma velisiz bir şekilde gerçekleşmemektedir. Kimi bankalar sadece anneyle ya da babayla bankaya müracaat etmeyi kabul görmektedir. Ancak bazı bankalar hem anneyi, hem de babayı talep etmektedir. Velisiyle birlikte bankaya giden 18 yaş altı çocuklara banka hesabı açılabilmektedir. 18 yaş altındakilere banka hesabı nasıl açılır diyenlere şubeden açılabileceğini söyleyebiliriz.

18 Yaş Altı İnternetten Banka Hesabı Açabilir Mi? 18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Online Başvuru Mümkün Mü?

18 yaşından altı banka hesabı açmak için gerekenler listesini haberimizin devamında sizler için paylaşacağız. Ancak öncelikle başvuru kanallarından söz etmek istiyoruz. 18 yaş altındakilere banka hesabı açan bankalar yüz yüze başvuruyu kabul etmektedir. Dolayısıyla internetten ya da online şekilde başvuru 18 yaş altı bireyler için geçerli değildir.

17 Yaş için Banka Hesabı Nasıl Açılır? 18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Açma Prosedürü

18 yaş altı banka kartı nasıl alınır ya da hesap nasıl açılır diye sorulmaktadır. 18 yaşından küçük tüm bireyler için aynı prosedür işlemektedir. Dolayısıyla 17 yaşında bile olsanız hatta 18 yaşınıza girmenize 1 ay bile kalsa velisiz herhangi bir şekilde işlem yapılamamaktadır. Sonuç olarak 18 yaş altındakilere banka hesabı nasıl açılır ve prosedürü nedir sorusunun yanıtı veliyle açılabilmektedir, şeklinde olacaktır.

18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Açan Bankalar

18 yaşından küçüklere hesap açan bankalar oldukça fazladır. Aşağıda bu bankaları ve sizlerden talep ettiklerini görebilirsiniz. Eğer siz de 18 yaş altındakilere banka hesabı açan bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız alttaki listeye göz atmanız gerekmektedir:

Vakıfbank 18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı Nasıl Açılır?

18 yaş altı banka kartı nasıl alınır merak edenlere Vakıfbank için veliyle alabileceğinizi söyleyelim. 18 yaşından küçüklere Vakıfbank hesabı açılabilmektedir. Hesap açıldıktan sonra banka kartı alınabilmektedir. Ancak bunların tamamı veliyle yapılabilmektedir. Vakıfbank Genç Bankomart Kart tanımlanmaktadır. Üstelik bu kartı 24 yaşınıza kadar kullanabilmektesiniz. Eğer 18 yaşınızdan büyükseniz kartı kendiniz tek giderek alabilirsiniz.

18 yaşından küçüklere borsa hesabı nasıl açılır sorusunun yanıtını da Vakıfbank vermektedir. Vakıfbank 18 yaşından küçüklere borsa hesabı açmak için şans tanımaktadır. Bununla ilgili detaylı bilgiyi ilgili haberimizden alabilirsiniz. Böylece 18 yaş altındakilere banka hesabı açan bankalar içerisinde Vakıfbank en imtiyazlıdır diyebiliriz.

Ziraat Bankası 18 Yaşından Küçüklere Banka Hesabı Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası 18 yaş altı hesap açma konusunda sizlere yardım eden devlet bankaları arasında yer almaktadır. 18 yaş altı banka hesabı açma velisiz Ziraat Bankası kapsamında da yapılmamaktadır. Ancak veliyle birlikte hesap açımı kolaylıkla yapılabilmektedir. Ziraat Bankası 18 yaş altı hesap kartı tanımlaması yapmaktadır. Ziraat Bankası Bankkart’ın online işlemleri ve internet alışverişi de aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Garanti 18 Yaşından Küçüklere Banka Hesabı Nasıl Açılır? Garanti 18 Yaş Altı Banka Kartı Veriyor Mu?

18 yaş altındakilere banka hesabı nasıl açılır sorusuna Garanti Bankası olumlu yönde yanıt vermektedir. Üstelik Garanti 18 yaş altı banka kartı da vermektedir. Bonus Genç Paracard tanımlanan gençler 25 yaşına kadar bu kartı kullanabilmektedir.

İş Bankası 18 Yaş Altı Hesap Açma Adımları

İş Bankası 18 yaş altı hesap açma mümkün olan bankalar arasında yer almaktadır. Ancak banka bu noktada bir yaş sınırı koymaktadır. Sadece 12 ile 18 yaş aralığındaki çocuklar bu imkandan faydalanabilmektedir. İş Bankası 18 yaş altı banka kartı ise İlk İmza Banka Kartı olarak bilinmektedir.

18 Yaş Altındakilere Banka Hesabı ve 18 Yaşından Küçüklere Borsa Hesabı Açılır Mı?

18 yaşından küçüklere borsa hesabı açılır mı sorusu ebeveynlerin en çok merak ettiği noktaların başında gelmektedir. Günümüzde 18 yaşından küçüklere hesap açan bankalar oldukça fazladır. Ancak banka hesabı üzerinden borsa hesabı açarak yatırım yapmayı sağlayan tek bir banka bulunmaktadır. O da Vakıfbank’tır. Vakıfbank 18 yaşından küçüklere borsa hesabı açma adımlarını bir önceki haberimizde sizlerle paylaştık. Bu adımları takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu