Genel Bilgi

750 TL İle Zengin Nasıl Olunur? (Sıfırdan Riksiz Çözüm)

750 TL İle Zengin Nasıl Olunur? (Sıfırdan Riksiz Çözüm) Sadece 750 TL ile zengin olmanın yolunu sizlere anlatmadan önce ilk olarak şunun bilmenizi istiyorum. Kesinlik ile çok çalışan çok kazanır diye bir kavram yoktur. Akıllı ve doğru işi yapan çok kazanandır. Şayet hayatınıza kendiniz dokunmaz ve başkaların dokunmasına izin verir iseniz unutmayın ki ömür boyu onların istediği hayatı yaşarsınız. Asla kendi hayallerinizi gerçekleştiremezsiniz. Şimdi sizden istediğim diğer bir konu ise lütfen bu içeriğimize kendiniz ve aileniz için bir şans verin ve sonuna kadar okuyun. Bakın göreceksiniz ki hiç aklınızda en ufak bir soru dahi kalmadan nasıl ufacık bir yatırım ile hiç risksiz olarak zengin olunuyor göreceksiniz. İster bayan ev hanımı olun ister ise bay olun bu iş fırsatı tam size göre buna sizde şahit olacaksınız.

Sıfırdan Zengin Olma Yolları Nelerdir?

Nerede ise hiç sermayesiz olarak sıfırdan başlayıp zengin olmak ister misiniz. ? Çok büyük muhtemel ile bu sorunun cevabı ”EVET” olduğu için buradasınız. Eğer ki hayatınızda bir değişiklik yapacak iseniz bunu ilk olarak kendinizi değiştirmek ile başlamalısınız. Şayet bu değişimi kendiniz ile başlamazsanız inanın ki hayatınız şuan nasıl ise o şekilde sürecek. Aylık gelirinizi bilmiyorum ama şayet 3.000 TL yada 4.000 TL bir gelire sahip iseniz ömür boyu o şekilde bir yaşam standardı ile sürecektir.

Her ne kadarda rakamlar zaman ile 5.000 hatta 10.000 TL dahi olsa hayat şartları aynı olacağı için yaşamış olduğunuz hayat standarttı hep aynı olacak, kesinlik ile değişmeyecek.! Bunun ispatını yapmam çok da zor değil aslında. Çalışmış olduğunuz iş yerindeki sizden önce girmiş kişilere bir bakınız.! Kaç senedir aynı işi yapıyor ve mal varlıkları neler. ? Benim hayatımın değişmesindeki en önemli rolü oynayan düşünce bu oldu.

Kendimden 30 sene önce işe girmiş bir çalışanın hayat yaşantısına baktım. Elde etmiş olduğu bir ev ve bir eski marka arabaydı. Benimde sonum şayet kendimde bir değişikliğe gitmez isem aynı olacaktı. Evet, sizinde sonunuz şayet hayatınızda bir değişlik yapılamazsa kesinlik ile aynı olacak. Bu konuda eğer ki bana hak veriyor iseniz sıfırdan zengin nasıl olur bunun sırrını sizlere vermeye devam edebilirim.

Kısa Yoldan Zengin Olmanın Püf Noktaları

Size kısa yoldan zengin olmanın yolunu göstermeden önce bir sorum daha olacak. Hayatınızı değiştirmek için aylığınız şu anki hayat şartlarını göz önünde bulundursak ne kadar olması gerekmektedir.?

✔ 3.000 TL

✔ 5.000 TL

✔ 10.000 TL

Bence bu rakamların hiç biri sizin hayatınızı değiştirecek kadar yeterli değil. Kabul ediyorum belki zengin olmanın sırrını sizler ile paylaşmadan önce bu kısa sürede olamayacak. Bu süreç belki 3 ay belki ise 5 ay sürecek. Ama emin olun ki 12 ay dan fazla süremeyecek. Tam 12. ay olduğu zaman aylığınız en kötü ihtimal ile en düşük bürüt olarak 73.728, net ise; 58.982 TL olacak. Peki şimdi yine sizlere soruyorum, aylığınız en kötü ihtimal ile 58.982 TL olsa sizlere önereceğim işi yapar mıydınız. ? Üstelik hiç bir risksiz ve nerede ise sıfır denilecek kadar az sermaye ile.. Şayet bunda da hem fikir isek artık kısa yoldan zengin olmanın püf noktasına geçebiliriz.

Çok Para Kazanmanın En Garanti Yolu

En başta’da söylediğim gibi çok para kazanmak için çok çalışmak gerekmiyor. Elbet ki çalışmak çok önemli. Kesinlik ile çalışan ile çalışmayan aynı olamaz. Ama şu da bir gerçek ki doğru işi yaparsanız şayet çok çalışan birinden ondan az dahi çalışmış olsanız bile çok para kazanırsınız.! Peki, bu nasıl olacak. ? Ne yapmalıyız.? Bunun öğrenmek için aslında önce ticaret sistemini bilmemiz gerekiyor. Peygamber efendimizin de dediği gibi ” Rızkın 10 / 9 ‘u ticaretten geçmektedir. ” o zaman gelin dünya yer alan 2 ticaret modelinin ne olduğuna bir bakalım. Ondan sonra ise yolumuza en doğrusu ile devam edelim.

Dünya genelinde 2 şekilde real yani gerçek anlamda ticaret dönmektedir. Bunlar;

 1. Klasik Ticaret
 2. Network Marketing

Dünya gelinde tam anlamı ile ticaret sistemi bu iki sistemin üzerinden dönmektedir. Gelin şimdide her ikisinin işleyiş mantığına bir bakalım. Ondan sonra milyoner olmak için yolumuzu nasıl tayin etmemiz gerektiğine birlikte mantığımız ile karar verelim.

Klasik Ticaret Sistemi: Bu sistemde Televizyon, radyo ve gazetede reklamlarını görmüş olduğunuz firmalar yer alır. Bu firmalar ürünlerini üretir, sizinde görselde görmüş olduğunuz gibi bir aşamadan geçerek nihai tüketiciye gelir.

 

Tüketiciye gelene kadar geçen bu süreçte üretici firma tarafından elde edilen ürün 1 TL iken tüketiciye bu 5 TL mal olur. Tabi buna bir de tanıtım için reklam bedelleri dahil olunca bu fiyat çok daha fazla artmaktadır. Bu sistemde kesinlik ile tüketici para kazanmaz. Siz ne kadarda beğenmiş olduğunuz bir ürünü eşinize dostunuza önerseniz bile firma kesinlik ile size bunun için bir ücret ödemez, doğru mu ?

Network Marketin Sistemi: Şimdi ise sizlere Network Marketing Ne Demek? bundan kısaca bahsedeyim. Bu sistemde ise fabrika tarafından üretilen ürün direk aracı distribütörler tarafından evinize kadar gelir. Burada Network Marketing sistemi ile çalışan firmaların amaçları şudur.

 1. Ürünleri daha ucuz fiyata tüketiciye ulaştırma.
 2. En iyi pazarlama yolunun ” TAVSİYE ” olduğunun bilincinde olması dır.

Hem pazarda rekabet edebilmek hemde en iyi ürün reklam ve pazarlamanın yönteminin ” Network Marketing ” sisteminin olduğunun bilincinde olan firmalar bu yöntem ile ürünlerini pazarlamaktadır. ” Network Marketing ” firmaları ” Klasik Pazarlama ” yönteminde yapılacak olan giderlerin bir kısımını ise kendisine çalışan ” Distribütör ” lerine verirler. Böylece sürekli olarak kullanıp önereceğiniz bir üründen para kazanma şansını sizlere ” Network Marketing ” firmaları sağlarlar. Şayet yine buraya kadar hem fikir isek, sizlere harika bir kazanç planı olan bir ” Network Marketing ” firması ile tanıştırmak istiyorum. Firmanın ürünlerini ve kazanç planını görünce bana fazlası ile 750 TL ile nasıl zengin olunuyormuş hak vereceksiniz.

Network Marketing Sistemiyle Zengin Nasıl Olunur?

Farkında iseniz yavaş yavaş zengin olmaya doğru gidiyoruz. Sizlere bunu düşük sermayeler ile vaad edecek başka bir iş modelin olmadığını ispatlayacağım. Şayet buraya kadar haklı isem emin olun bundan sonrada haklı olacağım. Sonunda ise artık beraber çalışacak iş ortağı olacağız. 7 Senesini girişimciliğe vermiş biri olarak şayet ben bu işi yapıyor isem sizlerin’de bence para kazanmak ve hayatınızı değiştirmek için bu işi neden yapmanız gerektiğini birlikte göreceğiz.

750 TL ile zengin nasıl olunur konusuna yeniden gelir isek ve artık hayatımızı değiştirmek için Network Marketing firmalarına bir şans vermeyi düşünüyorsak bizim dikkat etmemiz gereken bir kaç maddemiz var. Bu maddeler gerçekten doğru bir işe başlangıç için çok önemlidir. Bu maddeleri sıralarsak.

 1. Çalışacağımız ”Network Marketing Firması” kesinlik ile mali yapıdan çok güçlü olmalı.
 2. Prestij ve vizyon sahibi olmalı.
 3. Kazanç planının kusursuz bir şekilde işliyor olması.
 4. Mutlaka üretmiş olduğu ürünler rakipsiz olması.
 5. Mutlaka firmanın ürünleri ”İSTEK” den ziyade ”İHTİYAÇ” üzerine kurulmuş olması. Böylece üretilen ürünler şayet gerçekten kaliteli ise pazarda hem talep olur hemde size yeni iş ortakları dahil olur.!

Tüm bu kriterlerin yer almış olduğu bir firmayı ben yıllar sonra buldum arkadaşlar.

Yatarak Nasıl 750 TL İle Zengin Olabilirim?

Şimdi ”Network Marketin” ile zengin olmak için doğru firmayı bulduğumuza göre içeriğinde yer alan doğru ürünü’de seçmemiz gerekmektedir dimi. ? Bu öyle bir ürün olsun ki bu her evde tüketilen ve rakipsiz olsun. Bu ürünlerin içerisinde benim seçmiş olduğum ürün ise ”Hijyenik Kadın Pedi” ‘tir. Durun, durun sakın ben yapamam deyip bu işten zengin olunur mu diye ön yargılı olup kaçmayın, kendinize bir 5 dakika daha şans verin. Gelin isterseniz ilk olarak bu ürünü bir yakından tanıyalım, sonrasında ise eğer ki bu seçimden dolayı ben haklı isem yolumuza devam edelim olur mu.?

Ayrıca Türkiye’de 7 yıldır ” One More Sağlık Bandı ” adı altında binlerce kişiyi zengin eden bant da yer alan negatif iyon bandı Airez Hijyenik Pad içerisinde ” Yeşil Şerit ” olarak yer almakta ve aynı şekilde sunum yapıp aynı etkiyi göstermektedir.! Sizlerde inanmazsanız ped içerisinde yer alan yeşil şeriti çıkarıp aşağıdaki One More Sağlık bandı videosundaki testi yapabilirsiniz.!

Evet, ürünün kalitesini ve rakipsizliğini gördünüz dimi. Hele bir de siz şayet kazanç planına dahil olunca kullanıcı deneyimlerini bir duyun ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. Şimdi sizlere bir kaç sorum daha olacak.

 1. Bu ürünün her evde en az bir kullanıcısı var mı ?
 2. Bu ürünü kullanan başka bir ürün daha kullanır mı ?
 3. Ürün zaman ile tüketilecek mi ?

Şayet cevabınız benim gibi ”evet” ise zengin olmak için artık kazanç planını öğrene biliriz. Peki şimdi sizlere bir sorum daha olacak. ? Ne kadar aylık bir gelire sahip olur iseniz en kötü ihtimal ile eşiniz sunum yapsa sizde kazanç planını anlatabilirsiniz.? Bu arada ben 39 yaşında bir erkek olduğum halde hayatımda ilk defa bir kadın kuaförüne girdim ve hiç tanımadığım bir bayana sunum yaptım. Arkadaşlar hiç kimse sizin faturalarınızı ödemez. Kimse sizin çocuğunuzun geleceği için bir maddi yardımda bulunmaz. Kesinlik ile ben dahil sizlerde nasip olur ise helal bir şekilde para kazanıyoruz. Şimdi gelelim tekrardan soruma.. Ne kadar aylık bir gelire sahip olsanız bu ürünü pazarlayabilirsiniz. ?

 • 2.000 TL
 • 5.000 TL
 • 10.000 TL

Yoksa 20.000 TL mi.? Hayallerinizi gerçekleştirmek için yoksa bu rakamlardan hiç birimi? Peki size firmaya ait bir kazanç planını çıkarayım. Ve size en kötü senaryo ile tamamen riskiz bir şekilde nasıl milyoner olunur onu anlatayım. Ama ilk olarak bir paketlere bakalım. Bunların içinde ise size söz vermiş olduğum gibi 750 TL olanın ile yola devam edeceğim.

KAZANÇ PLANI
PAKET REFERANS ( KAYIT ) EŞLEŞME
Bronz ( 750 TL ) %10 ( 47.25 TL ) 36 TL
Gümüş ( 1.500 TL ) %15 ( 70.8 TL ) 40.5 TL
Altın ( 2.850 TL ) %20 ( 94.5 TL ) 45 TL
Platin ( 5.700 TL ) %25 ( 111 TL ) 49.5 TL

Evet, burada sermaye olarak 750 TL ile yola çıkacağız. Şunu lütfen unutmayın, evet 750 TL vereceksiniz ama karşılığında elinizde harika bir ürün olacak.! Doğru mu ? Paranızı çöpe atmıyorsunuz kesinlikle ayrıca görün bak bu ürünü kullanan başka bir ürün kullanacak mı! Ben bunu nerede ise 30 bayanda denettim. Hepsi, devamı var mı diye soruyor. 😊 Şimdi gelelim bu ürün üzerinden 1 yıl içerisinde ne kadar bir aylığa sahip olacağımıza. Bütün senaryoyu en kötü ihtimal üzerinden yola çıkarak kuracağım.

Şimdi herhangi bir Network Marketin firmasından bu; Avon, Amway, LR yada Farmasi dahil nasıl gelir elde edilir onu anlatayım. Sizlere tavsiye edeceğimiz bu firma dahil hepsi ya Unilevel yada Binary sistemi ile kazanç planı sağlamaktadır. Ben bu firmalar içerisinde içeriğimiz de yer verdiğim sebeplerden dolayı ben dahil olduğum firmayı seçtiğim için onun kazanç planı olan Binary sistemine sizlere bahsedeceğim.

Şimdi şayet biraz sonra anlatacağım yol ile bir ağ pazarlama firmasından 750 TL yada üzerinden ürün aldığınızda artık firmanın bir distribütörlerü olacaksınız. Bunu şu şekilde düşüne bilirsiniz. Firmalar diyor ki siz bizim çalışanımız olmanız için belli bir miktarda ürün çektiğinizi görmemiz lazım. Aynı şekilde sizlere tavsiye edeceğimiz ağ pazarlama firması’da bu politika ile kendi distribütörleri için talep de bulunmaktadır. 750 TL ürün aldık. Peki, ya şimdi ne olacak. Yine sizlere bir kaç sorum olacak.

 1. Almış olduğunuz bu ürün kaliteli mi?
 2. Herhangi bir raf ömrü var mı? Yani, bozulma akma yada kokma? Hayır.!
 3. Paranızı çöpe mi atıyorsunuz.? yooo

Demek ki riskimiz sıfır dimi. ? O zaman kayıp edeceğimiz herhangi bir şey de yok. Aynı şekilde tavsiye ettiğiniz eş ve dostlarınızın da herhangi bir kaybı olmayacak. Hani dedim ya Network Marketing firmasında tavsiye ile para kazana bilirsiniz. Artık bunu yapma zamanı geldi. Hemen yukarıda kazanç tablosunda sizinde görmüş olduğunuz gibi.

 1. İlk yapmış olduğunuz kayıttan 47.25 TL gelir elde edersiniz.
 2. İkinci olarak yapmış olduğunuz kayıttan ‘da yine aynı şekilde 47.25 TL gelir elde etmiş olursunuz.
 3. Binary sistemi olduğu için her ikisi de şekilde görmüş olduğunuz gibi eşleşmiş olduğu için firma size siz olmazsanız bu takım olmazdı deyip 36 TL de BONUS verir.

Toplamda BÜRÜT: 130 TL, NET: 104 TL gelir elde edersiniz.! Şimdi sizlere son bir sorum daha olacak? Siz bu harika ürünü 30 gün içerisinde kaç kişiye tavsiye edersiniz? Ben en kötü senaryo ile bunu 2 diyorum. Eğer ki alacağınız o 2 kişi de aynı kopyalamayı sizin gibi yapar ise 12 ay sonra siz hiç kayıt yapmasanız bile aylık kazancınız aşağıdaki gibi olacaktır.!

1 AY 2 KİŞİ 48.25 + 47.25 TL + 36 TL => 130 TL BÜRÜT ( 104 TL NET )
2 AY 4 KİŞİ 36 + 36 ==> 72 TL
3 AY 8 KİŞİ 36 X 4 ==> 144 TL
4 AY 16 KİŞİ 36 X 8 ==> 288 TL
5 AY 32 KİŞİ 36 X 16 ==> 576 TL
6 AY 64 KİŞİ 36 X 32 ==> 1.152 TL
7 AY 128 KİŞİ 36 X 64 ==> 2.304 TL
8 AY 256 KİŞİ 36 X 128 ==> 4.604 TL
9 AY 512 KİŞİ 36 X 256 ==> 9.216 TL
10 AY 1024 KİŞİ 36 X 512 ==> 18.438 TL
11 AY 2048 KİŞİ 36 X 1024 ==> 36.864 TL
12 AY 4096 KİŞİ 36 X 2048 ==> 73.728 TL ( NET 58.982 TL )

12. ayınız da aylık geliriniz en kötü ihtimal ile 58.982 TL. Matematik yalan söylemez. Size söz vermiş olduğum gibi kesinlik ile risksiz nerede ise sermayesiz ve çok kısa olmasa da sonunda yatarak milyoner olacağınız bir yol.!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu