Genel Bilgi

Ağ Pazarlamada Takım Nasıl Çoğaltılır ve Kurulur?

Ağ Pazarlamada Takım Nasıl Çoğaltılır ve Kurulur? Herhangi bir network marketing firması ile çalışmaya başladınız diyelim. Ürün dahil olmak üzere firma ve takım arkadaşlarınız hepsi kafanıza çok güzel bir şekilde yattı. Büyük bir heyecan ile kendi ağınızı kuracaksınız.  Bu heyecan ile bir an önce yapacağınız hamleler ile yapmış olduğunuz görüşmelerde sizi temin ederim ki bir çok hatalar yapacaksınız.

Bu hatalardan ötürüde hiç tahmin etmeyeceğiniz kişilerden ”HAYIR” cevabı alacaksınız.!! Şayet bizim tavsiyelerimizi göz ardı ederseniz bu hayırdan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşayıp belkide hayatınızı kökten değiştirecek olan projeden düşmüş yani soğumuş olacaksınız. Peki bu tam tersi olmuş olsa? çok güçlü bir takım kurmuş olsanız nasıl olurdur ? Hemen söyleyelim hayal bile edemeyeceğiniz bir yaşantınız olurdu. Şimdi sizlere bu hayale giden ilk yolu olan ağ pazarlamada güçlü bir takım nasıl kurulur bunun sırrını vereceğim.!

Ağ Pazarlama’da Hızlı Takım Nasıl Kurulur?

Hepimizin bildiği gibi şayet ağ pazarlaması işinden para kazanmak istiyorsanız bir takıma ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu takımı kurmak aslında çok kolay bir o kadarda zordur. Bir çok ağ pazarlaması ile yeni tanışmış olan girişimciler yaşamış olduğu heyecan ile hemen en yakınlarının yanlarına koşarak gidip bu heyecanı onlar ile paylaşırlar. Yaşadıkları heyecanı yakınları ile paylaşırken çok hata yaparlar.

Yapmış oldukları bu hataların en başında işi tam olarak anlatamamış olmasıdır. Konum bu olmadığı için bu konuda sizlere şuan nasıl doğru iş sunumu yapılır bundan bahsetmeyeceğim. Ama sizlere nasıl hızlı bir şekilde ağ pazarlaması takımı kurulur bundan bahsedebilir. Şayet tam olarak sunum yaptığınıza inanıyorsanız bu yöntem ile başarısız olmanız çok zor. Eğer doğru uygular ve takımınıza dahil etmiş olduğunuz kişilere bunu doğru bir şekilde uygulatırsanız kesinlik ile çok büyük bayiliğin başında olan kişi olacaksınız. Gelelim şimdi doğru bir şekilde ve hızlı nasıl takım kurulur bununa değinelim.

Doğru Davet Nasıl Yapılır?

Takım kurmanın ilk tuğlası kesinlik ile doğru davettir. Şayet doğru bir davet yöntemini kullanamazsanız işinize her ne kadarda cazibeli olsa’da asla ama asla bunu büyütemezsiniz. Mutlaka girmiş olduğunuz işi kazanç planı dahil olmak üzere ürünlerin özelliklerini dahi öğrendikten sonra ”DOĞRU DAVET” formunu oluşturmanız gerekir. Hatta oluşturmak ile kalmayıp bunu katlama yapmak için mutlak suret ile alt üyelerinize’de uygulatmamız şarttır. Peki doğru davet nasıl olmalıdır. ? Bunun için ilk olarak hızlı bir şekilde büyüye bilmek için kendi eliniz ile yazılmış bir isim listesi oluşturmanız şarttır. Unutmayın ağ pazarlamasında sizin en büyük sermayeniz isim listesi yani insanlardır. Şimdi gelelim oluşturmuş olduğumuz isim listesinde irtibata geçmeye. Soruyorum size isim listeniz ile irtibata geçmek için hangi yolu denersiniz.

 1. Telefon açarım.
 2. SMS atarım
 3. E-mail atarım
 4. Gider direk görüşürüm.

Bu seçeneklerin içinde en iyisi SMS atmaktır. Bunu whatsaap ile de yapabilirsiniz. Neden mi?

 1. Çok daha hızlı olursunuz.
 2. Bire bir görüşmeye gitmeyip sizin belirleyeceğiniz yerde görüşme olacağı için eliniz çok daha güçlü olur.
 3. Konuşma olmadığı için telefonda onun merakını giderecek sözlerden kaçınmış olursunuz.

Unutmayın, Bilgi vermeniz artıkça karşı tarafın merakı azalacaktır.!

Şimdi gelelim nasıl bir mesaj karşı tarafa atmamız gerekir.

 • Merhaba kanka naber? (Yada her ne nasıl hitap ediyorsanız)
 • Sağol kanka iyiyi sen nasılsın..
 • Vallahi ben süperim.
 • Ne oldu kanka
 • Hiç sorma bugün çok güvendiğim bir arkadaşım vasıtası ile mükemmel bir projede gelir elde etmeye başladım.
 • Neymiş bu proje bana da anlatsana.
 • Tabi anlatırım ama bu yazışma ile anlatılabilecek basit bir proje değil.
 • Yarın saat 17:15 demi yoksa 19:00 damı buluşalım
 • Kanka 17:15 de olsun.
 • Tamam yarın 17:15 de o zaman Avni ağabeyin orada
 • OK!

Doğru davet bu kadar basit. 😉 Peki gelelim şimdi bu doğru daveti nasıl takımımıza öğretiriz. Aynı zamanda nasıl doğru davet ile işimizi büyütebiliriz.

Doğru Davet Etme Formu

Bunun için ben ufak bir çalışma yaptım. Yapmış olduğum bu çalışma ile de bir form oluşturdum. Bu formda doğru davet örnekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra ise yine aynı formda bir takvimde yer almaktadır.

Sizinde görmüş olduğunuz gibi bütün davetler merak uyandırıcı ve bilmesi gerektiği kadarı ile bilgiden oluşuyor. Şimdi gelelim doğru davet yaptıktan sonra sunum yapıp yada görüşme sonrasında kaydını aldığımız üyemize nasıl bir yol oluşturmamız gerektiğine. Nerede ise bütün network ile uğraşanları eksik yaptıkları bir şey var buda ” kaydını aldıkları kişiler ile bir daha ilgilenmemektir. ” Peki nasıl ilgilenmeniz gerekir. Şöyle bir düşündüğümüz de takım oluşturmak için takımı katlamamız gerekmiyor mu ? Peki bunu nasıl yaparız. Cevap çok basit..

HEMEN 7 RANDEVU OLUŞTURMA FORMU
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR

Hemen kaydını alır almaz yukarıdaki form ile doğru davet ile randevusunu oluşturmalısınız. Bunu siz yapar ve yaptıklarınız da yapar ise bakın nasıl hızlı bir şekilde takım kurulur hep birlikte görüsünüz.! Bu yöntem ile 750 TL ile zengin nasıl olunur bakın o zaman görün sizde.!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu