Bireysel Kredi Kartı

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Ziraat Bankası Ziraat bankası aidatsız olarak combo banka ve kredi kartı başvurusu yapmak için şubelerine gitmeniz gerekmiyor. Sadece 3 basit adımla yaklaşık 1 dakika gibi kısa süre içerisinde bu başvuru işlemlerinizi nasıl yapacağınızı sizlere bundan dolayı burada açıklayacağım. Üstelik başvuruların hızlı ve kolay olarak nasıl yapılacağını açıklamakla da kalmayacağım.

Bununla birlikte kredi kartı başvuru sonuncunuzu nasıl sorgulama yaparak öğrene bileceğinize de değineceğim. Sorgulama sonucu olumlu geçenlerin de son olarak kartlarının sözleşmesini imzalaya bilmesi için bankaca istenilen 2 tane gerekli evrakların da neler olduğunu listeleyip konumuzu kurye takibiyle tamamlayacağız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ziraat bankasından aidatsız olarak kredi kartı alabilirsiniz. Bununla birlikte söz kredi kartı aidatından açılmışken geçmişe dönük kart aidatlarınızı da alabileceğinizi belirtmek isterim.  Ziraat bankası aidatsız olarak kredi kartı alabilmeniz için ise bazı gerekli evrakları teslim etmeniz gerekir. Elden olarak aşağıda bahsetmiş olduğum şekilde kredi kartı ön başvurusu onaylananların teslim etmesi gereken 3 tane evrak vardır. Bu evraklar ise şunlardır.

 1. Resimli olarak nüfus cüzdanınıza ait fotokopi
 2. Adınıza ait ödenmiş fatura
 3. En az 3 tane otomatik ödeme talimatı olan taahhüt formu

Ziraat bankasından kredi kartı alabilmeniz için istenilen bu evrakların ilk iki tanesi resmi prosedürler için istenilir. En az 3 tane otomatik ödeme talimatı ise senelik olarak 250 TL kadar çıkabilen kredi kartı aidatından sizi muaf tutmak için talep edilmektedir. Bu evrakları hazırladıysanız şayet başvuru işlemini hemen aşağıda resimli olarak bahsetmiş olduğum şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusu yapmak için birden fazla yol vardır. Bu yollardan bir tanesi banka bireysel müşteriler departmanında geçmektedir. Bu yöntem artık eskide kaldığı için ve oldukça da zaman harcadığından ötürü ben pek önermem. Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusu yapmanın önerdiğim yolu ise İnternet üzerinden sadece 3 adımlık bir forumun doldurulmasından geçmektedir. Böylece sadece 1 ile 4 dakika arasında hiç bir zahmete girmeden Ziraat bankası kredi kartı başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapacağız diyorsanız, sırasıyla şua adımları izleye bilirsiniz.

 1. https://bit.ly/3pXnFBx bağlantısına tıklatalım.
 2. Karşımıza çıkan Ziraat bankası başvuru formuna kimlik ve cep telefon numaranızı girelim
 3. Resimde de ok ile göstermiş olduğum güvenlik kodunu da girelim ve DEVAM diyelim

 

Bu adımdan sonra cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Açılan SMS DOĞRULAMA sayfasına bu kodu girmemiz gerekiyor. Doğru bir şekilde cep telefonumuza gelen kodu girdikten sonra 3. ve son bölüme artık geçmiş olacağız. Bu bölüm ise gelirimizi beyan ettiğimiz bölümdür. Bu bölüme hane gelirimizi doğru bir şekilde girmemiz oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise sistemin sizlere gelirinize göre tanımlayacağı kredi kartı üst limitinin belirlenmesidir. Bu işlemi de doğru bir şekilde tamamladıktan sonra artık kredi kartımızın başvurunun sonuçlanması bekleyeceğiz. Peki, sonucu ne zaman ve nasıl öğrene biliriz? İşte cevabı..

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonuç Sorgulama (Öğrenme)

Ziraat bankası combo kredi kartı başvurusunu sizin de yukarıda görmüş olduğunuz gibi 3 adımda sadece 2 dakika içinde yapabilmektesiniz. Başvuru işlemi yapılmasının kolay olduğu gibi sonucunu sorgulama yapmakta aslında bir hayli basittir. Çoğu zaman başvuru işlemi sonrasında 1 dakika içinde netice cep telefonunuza geldiği için bu işleme genellikle pek gerek kalmaz. Şayet, yaptığınız başvuru için herhangi bir geri dönüş cep telefonunuza gelmedi ise o zaman sorgulama yapmak için aşağıdaki adımları sırasıyla yapmanız yeterli olacaktır.

 1. Önce https://bit.ly/3rWIv5Q başvuru sorgulama formuna bu adres üzerinden girelim.
 2. Forma kimlik ve cep telefon numaramızı doğru bir şekilde girelim.
 3. Kişisel verilerin güvenliği kutucuğunu da işaretledikten sonra SORGULA diyelim.

 

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi formu doldurup SORGULA dediğiniz de başvuru neticeniz cep telefonunuza 2 dakika içerisinde geleceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Başvurunuz onay aldıysa artık kartınız Ziraat bankası ile anlaşmalı kuryeye teslim edilir. Kurye ile elinize ne zaman ulaşır ve sorgulaması nasıl yapılır diyorsanız da Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri sayfamı ziyaret etmeniz gerekecektir.

Ziraat Bankası Hesap Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hesap ile kredi kartını bir çok tüketici karıştırmaktadır. Aralarında dağlar kadar fark olduğunu söylemek isterim. Bu farkların en belirgin olanı ise hesap kartında taksitli olarak alış veriş yapamazsınız. Kredi kartı ile ise anlaşmalı mağazalardan peşin fiyatına taksitli olarak alış veriş yapabilirsiniz. Diğer bir fark ise kredi kartını almak için iyi bir kredi notuna sahip olmanız istenilir.  Blokeli kredi kartı alma  bu şart hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Hesap kartı almak için ise 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Belge olarak ise sadece nüfus cüzdanınız yetmektedir. Ziraat bankası hesap kartı başvurusu peki nasıl yapılır? derseniz de bunu isterseniz banka şubesinden forum doldurarak yapabilirsiniz. İsterseniz de yine İnternet üzerinden yapabilmektesiniz. Ama her iki işlem için de bankaya bir mevduat hesabı açmanız gerektiğinizi bilmenizi isterim. Mevduat hesabı açtırdıktan sonra banka şubesi haricinde kart başvurunuzu aşağıda bağlantı üzerinden sağlaya bilirsiniz.

 • https://bit.ly/2Xj9tGN Ziraat bankası hesap kartı başvurusu için formu lütfen doğru bir şekilde doldurunuz.

Başvuru işlemi sonrasında Ziraat bankası banka kartınızı anında onaylayacaktır. Maaşınız olmasa dahi bu kartı çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu kartla peşin alış veriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş işlemleri için size hediye puan vermese de zamanla adınıza eksi bakiye tanımlanır. Böylece belli bir aylık faiz karşılığında limit üstü para çekimi yapabilirsiniz.

 • Ziraat bankasının Ocak 2023 için limit üstü çekimlerine belirlemiş olduğu faiz oranı ise aylık %1.50 olmaktadır. Buna göre çekeceğiniz eksi para için aşağıdaki meblağları ödersiniz.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme
1.500 TL 1 22 TL
2.500 TL 32 TL
5.000 TL 64 TL
6.000 TL 79 TL

Ziraat bankası hesap ve kredi kartına ait diğer masraf oranları öğrenmek için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu