Genel Bilgi

Bankadan Satılık Araçlar Açıklandı! Düşük Fiyata Bankadan Satılık Araçlar 2023 Listesi

Bankadan satılık araçlar listesi açıklandı. Yeni gelen habere göre bankalar araç satımına yeniden başladı. Pek çok bankanın yayınladığı ilan neticesinde bankadan satılık araçlar listesini sizler için araştırdık. Hemen bakarak bilgi alabilirsiniz.

Bankadan satılık araçlar listesi her sene güncelleniyor. Bazen çok fazla aracın satışa çıkması durumunda bir yıl içerisinde birden fazla kez listenin güncellendiğine şahit olabiliyoruz. Bankadan araç almanın pek çok avantajı bulunuyor. Dolayısıyla bankadan hacizli araçlar listesine göz atarak aracınızı alırken avantajları elde edebilirsiniz.

Bankadan satılık araçlar için her banka ayrı bir liste hazırlıyor. Hazırlanan listelere bakarak bankadan hacizli araçlar arasından aracınızı almak için ilk adımı atabilirsiniz. İlk defa bankadan araç satın alacaksanız haberimize mutlaka göz atın.

Hangi Banka Araba Satıyor? Bankadan Satılık Araçlar Nasıl Öğrenilir?

Bankadan hacizli araçlar almak için bankaların araç ilanlarını takip etmeniz gerekiyor. Bankalar tarafından açıklanan listeye bakarak tüm araçlara erişim sağlayabilmektesiniz. Bankadan satılık araçlar listesi için aşağıdaki bankalarla iletişime geçebilirsiniz:

  • Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank araç satışı yapan güvenilir bankalar arasında yer almaktadır.
  • Halkbank ve Ziraat Bankası yine devlet bankaları kategorisinde araç satışı yapan bankalar olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Garanti, YapıKredi, TEB ve Denizbank özel bankalardan araç satışı yapanlar arasındadır.

İcradan Satılık Araçları Nasıl Görebilirim? Bankadan Satılık Araçlar Öğrenme Nasıl Yapılır?

Bankalardan satılık 2. el araçlar bulunmaktadır. Bu araçlar borcunu ödemeyen ve borcuna karşılık aracını bankaya ipotek ettiren kişilerin araçlarıdır. İpoteğin hacze dönüşmesi sonrasında bankadan hacizli araçlar listesi karşımıza çıkmaktadır.

Bankaların haciz koyduğu araçları görmek ve listedeki araçların özelliklerini öğrenmek isterseniz devlet kanalıyla açılan online bir platform bulunmaktadır. Bu platform esatis.uyap.gov.tr adresidir. Haciz yapılan araçları görmek için bu adrese hemen giriş yapabilirsiniz. Sonrasında bankadan satılık araçlar listesine erişim sağlayabilirsiniz.

İcradan Araba Nasıl Alınır 2023? Bankadan Satılık Araçlar 2023 Listesi

Bankalardan satılık 2. el araçlar alınabilmektedir. Bunun için yukarıda belirttiğimiz esatis sistemine giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında bankalara ait satılık araçları anında görebiliyorsunuz. Araçların özelliklerini inceleyebiliyorsunuz. Almak istediğiniz aracı seçebiliyorsunuz. Böylece bankadan satılık araçlar listesi araç alıcılarına büyük bir fayda sağlıyor.

İcralık Araçlar Nereden Alınır? Bankadan Satılık Araçlar Nerede Tutuluyor?

Bankadan hacizli araçlar alabilmek için öncelikle esatis sistemine giriş yapıyorsunuz. Sonrasındaki aşamaları aşağıda inceleyebilirsiniz:

  • Bankalardan satılık 2. el araçlar listelerinin yer aldığı online esatis sistemine giriş yaptıktan sonra araçları incelemeye başlıyorsunuz.
  • Sistemde araçlara ait genel özellikler yer alıyor. Sonrasında bir ihale sistemi yer alıyor.
  • Beğendiğiniz aracın ihalesine girerek teklif veriyorsunuz. Bankalara en yüksek teklifi veren alıcı ise bankadan satılık araçlar arasından aracını almış oluyor.

Yediemin otoparkı hacizli araç satışı yapılan bir noktadır. İhaleye girdikten sonra ihaleyi kazanmanız halinde aracınızı Yediemin otoparkından alabiliyorsunuz. Sonrasında da tüm prosedürleri yaparak aracın üzerine geçmesini sağlıyorsunuz. İşte tüm süreç bu şekilde işlemektedir.

Bankadan Hacizli Araçlar Almanın Avantajları Nelerdir? Bankadan Satılık Araçlar Avantaj Sağlar Mı?

Bankadan satılık araçlar almanın pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajları elde etmek için öncelikle ihaleye girmeniz ve ardından Yediemin otoparkı hacizli araç satışı yapılan noktaya ulaşmanız gerekiyor. Öncesinde elde edebileceğiniz avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Bankadan hacizli araçlar almanın en büyük avantajı bankadan alım yaptığınız için aracın özellikleri doğrultusunda herhangi bir kandırılma vakasına dahil olmuyorsunuz. Çünkü bankalar size aracın özelliklerini net bir şekilde belirtmektedir. Bu özelliklere uygun fiyatı sizler teklif etmektesiniz.
  • Örneğin İşbankası’ndan satılık hacizli araçlar listesine girdiniz ve araçları gördünüz. Beğendiğiniz bir araç olduğunda teklifi siz yapabiliyorsunuz. Bu nedenle ekstra bir pazarlık sürecine dahil olmuyorsunuz.
  • Aracı görebiliyor ve hemen satın alabiliyorsunuz.

Bankadan Hacizli Araçlar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Bankadan Satılık Araçlar Önemli Detaylar…

Bankadan satılık araçlar alırken en başta dikkat edilmesi gereken nokta teklif verirken dikkatli olmanızdır. Çünkü online bir ihale sistemine dahil olacaksınız. Hırsa kapılıp ödeyebileceğiniz miktardan daha fazla oran verdiğinizde ihale sizde son bulabilir. Böyle bir durumda aracı alamayabilirsiniz. Bütçenize uygun teklifler vererek ve devlet kanalıyla açılan online sistemden yararlanarak bankadan hacizli araçlar almaya özen göstermenizde fayda var.

Bankalardan satılık 2. el araçlar almak yerine kredi çekerek bir araç almak isterseniz belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar yazımızı okuyabilirsiniz. Böylece kısa sürede kredi çekerek kendi anlaştığınız kişiden aracınızı alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu