İhtiyaç Kredisi

Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Açıklandı! Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023 Var Mı?

Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar sıklıkla soruluyor. Bu nedenle haberimizde belge istemeden ve herhangi bir kişiyi kefil göstermeden kredi çekmenin yolunu sizler için paylaştık. Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar ve detaylar…

Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar her geçen gün daha fazla araştırılıyor. İşsizlik oranının artış göstermesi çalışmayan kişilerin kredi çekme talebinde bulunmasına sebep oluyor. Durum böyle olunca belge göstermeden kredi çekme talepleri bankalara iletiliyor. Gelir belgesiz kredi arayanlar için bankaların taleplerini ve yeni dönemde belge gelir belgesiz kredi yolu olup olmadığını sizler için araştırdık.

Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar var mı ve hangileri diye merak ediyorsanız sizlere açıklıyoruz. Bu dönemde belge göstermeden ve kefil sunmadan kredi veren banka var mı diye merak ediyorsanız puansız kredi mümkün mü paylaşıyoruz.

Gelirim Yok Nasıl Kredi Çekebilirim? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Var Mı?

Puansız kredi çekmek isteyenler için haber dosyamızı aralıyoruz. Aylık bazda geliri olmayanlar şuanki sistemde ne yazık ki kredi çekemiyorlar. Özellikle sigortalı bir işte çalışmayanlara, memur olmayanlara ya da herhangi bir şekilde gayrimenkul ve taşınmaz mal geliri olmayanlara kredi çıkmamaktadır. Dolayısıyla 2023 yılı içerisinde belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar bulunmamaktadır.

Hangi Banka Gelir Belgesiz Kredi Veriyor? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi verilmemektedir. Bankalardan hangilerinin gelir belgesiz kredi verdiğini öğrenmek isteyenler genellikle Ziraat Bankası’nı sorgulamaktadır. Devlet bankası olduğundan dolayı güvenilir yapıya sahip olan Ziraat Bankası gelir belgesiz bir şekilde kredi onayı yapmamaktadır.

Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar araştırılırken en fazla sorulan özel bankalardan birisi ise Akbank’tır. Akbank çalışmayana kredi vermemektedir. Ancak bazı bankalar çalışmayan ve öğrenci konumunda bulunan tüketicilere kredi kartı onayı verebilmektedir. Kartlardan nakit avans çekmeniz mümkündür.

Çalışmayan Bir Kişi Kredi Çekebilir Mi? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi vermemektedir. Bunun dışında Halkbank ve Vakıfbank da devlet bankası olmasına rağmen gelir belgesiz olmayana kredi onayı vermiyor. Özel bankalar arasındaki; Denizbank, Fibabanka, Aktif Bank, Akbank çalışmayana kredi onayı yapmamaktadır. Bu nedenle bir yerde çalışıyor olarak gözükmeniz halinde krediniz onaylanmaktadır. Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar listesi günümüzde aktif değildir.

Kefilsiz Şartsız Kredi Nedir? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Şartları

Kredi çekebilirmiyim sorgulama ekranları bulunmaktadır. Bu ekranlar üzerinden TC Kimlik numaranızı ve diğer kimlik kartı bilgilerinizi girerek kredi çekip çekemeyeceğinizi sorgulayabilirsiniz. Bazı bankalar kefilsiz bir şekilde kredi vermektedir. Kefilsiz kredi alabilmek için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir:

  • Öncelikle sigortalı bir çalışan olmanız gerekiyor.
  • Özellikle memur statüsünde çalışanlara kefilsiz bir şekilde kredi çıkmaktadır.
  • İşyeri dökümünüz incelendiğinde eğer iş yerinde yeniyseniz krediniz onaylanmıyor. Bu nedenle en az 1 senedir aynı iş yerinde çalışıyor olmanız önem arz ediyor.
  • Kredi çekebilirmiyim sorgulama ekranı üzerinden olumlu yanıt alırsanız kefilsiz kredi çekebilirsiniz. Ancak belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar Kefiliniz yoksa çalışma belgeniz mutlaka bulunmalıdır.

Bankalardan Kredi Alamıyorum Ne Yapmam Lazım? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Kredimi Onaylar Mı?

Gelir belgesiz sigortasız kredi veren bankalar araştırılıyor. Ancak ülkemizde bankalar kendisini güvenceye almak ve kullandırdığı krediyi faiziyle geri almak istediklerinden dolayı belgesi olmayana kredi çıkarmamaktadır. Bankalardan kredi alamayanların kredi puanlarını yükseltmeleri gerekmektedir. Kredi puanını yükseltmek için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz:

  • Gelir belgesiz sigortasız kredi veren bankalar Ancak kredinizi yükseltmeniz halinde artık bankalardan kredi çekebilirsiniz. Bunun için sürekli hesabınızdan para akışı yapmalısınız. Bu size gelen paraları ve sizin hesabınızdan çıkan paraların tamamını kapsar.
  • Kredi kartı talebinde bulunarak kartlarınızı aktif şekilde kullanıp ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmalısınız.
  • Diğer bankalarda bulunan kredilerinizin borçlarını kapatmalısınız.

Böylece belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar olmasa bile diğer bankalar kredinizi onaylayacaktır.

Bankalar Neden 70 Bin Üstü Kredi Vermiyor? Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 70 Bin Verir Mi?

Riskli müşteriye kredi veren banka sayısı her geçen gün azalıyor. Bunun haricinde içinde bulunulan ekonomik durumdan dolayı bankalar 70 Bin TL üzerinde ihtiyaç kredisi onayı yapmamaktadır. Belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar ise şuan için söz konusu değildir.

Riskli müşteriye kredi veren banka araştırmaktansa kredi notunuzu az önce belirttiğimiz taktikleri uygulayarak yükseltmeye odaklanabilirsiniz. İşsizlere kefilsiz kredi veren bankalar kendisini garantiye alamadığından dolayı işsizlerden gelen kredi taleplerini kesinlikle ret etmeyi tercih ediyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu