Esnaf Kredileri

Denizbank’dan Esnafa Hızlı Kredi Başvurusu

Denizbank’dan Esnafa Hızlı Kredi Başvurusu  Kredi başvurularında sosyal ağları etkin bir şekilde kullanan Denizbank tüm esnaf için oluşturmuş olduğu Facebook sayfasında hızlı kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Sadece 5 dakika içinde başvuru cevabınızın dahil alacağınız bu uygulama hakkında tüm bilmeniz gerekenleri sizler için önce biz uyguladık ve değerlendirmelerimizi yine sizlere resimleri ile paylaştık.

Denizbank Esnaflara Kredi Vermeyi Kolaylaştırıyor

İlk etapta sadece bireysel müşterileri için oluşturmuş olduğu Facebook sayfasından kredi başvurusu imkanlarını geliştiren Denizbank, artık tüm esnafa aynı şekilde kredi başvuru olanakları sağlamaya başlamıştır. 3 adımda yapacağınız esnaf kredisi başvuruları için toplam harcayacağınız zaman en fazla 5 dakikadır. Sizler için yapmış olduğumuz başvuruda izlemeniz gereken adımları sırası ile rehber olma amaçlı paylaşacağız. Gerçi ben ticari bir kaydım olmadığı için başvuru neticem olumlu olarak yanıtlanmadı ama teorik olarak izlenecek olan yol haritası aynıdır.

Facebook Üzerinden Esnaflara Hızlı Kredi İmkanı

Sosyal ağların tüm vatandaşların adeta ekmek ile su gibi vazgeçilmezi olmasını fırsat bulan Denizbank oluşturmuş olduğu sayfasından bir çok bankacılık hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz hizmetin yanı sıra düzenlemiş olduğu kampanya ile Facebook sayfası üzerinden yapılan her türlü kredi kartı ile kredi başvuruları için düşük faiz oranları sergilemektedir. Avantajlı ödeme koşulları dahil olmak üzere esnaflara özel olarak tanımlanan kredi kullanmak isteyenler ilk olarak FACEBOOK adresine girmesi gerekmektedir. Bahsettiğimiz Facebook adresine girdiğiniz vakit karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü çıkacaktır.

Burada T.C. kimlik numarası alanı ile Cep telefonu alanını doğru bir şekilde girmeniz tekabülü ile ”kişisel verilerin korunması” hakkındaki alandaki ufak kutucuğu işaretlemeniz ve sonrasında ise ise ”DEVAM” butonuna tıklamanız icap etmektedir.

İkinci adım olarak sizlere bir sayfa daha açılacaktır. Açılan bu sayfa aşağıdaki gibi gözüküyor olması gerekiyor.

Bu alana ilk etap da girmiş olduğunuz telefon numarasına gelen SMS deki güvenlik kodunu doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bu işlemi yapmak için tam 3 dakikanız olduğu için lütfen cep telefonunuzu yakınınızda bulundurmaya önem gösteriniz. Güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girdikten sonra yine resimde de gözüktüğü gibi ”DEVAM” demeniz gerekir.

Şimdi ise karşınıza işleminiz onaylanmış diye bir ekran gelecektir. Bu ekran görüntüsü ile birlikte yine cep telefonunuza bir uyarı mesajı gelecektir. Bu mesaj şu şekilde olacaktır, ”Ticari Kredi İçin Yapmış Olduğunuz Başvurunuz Bankamıza Ulaşmıştır, Değerlendirme Sonucu Size Kısa Bir Süre Sonra İletilecektir”

Bana değerlendirme sonucu yaklaşık olarak 2 dakika içinde iletildi. Ne yazık ki ben ticari bir müşteri olmadığım için sistem tarafımdan müracaatım ret edildi. Ret cevabım ise aynen şu şekilde idi. ”Nüfus Bilgilerinize İstinaden Yapılan Başvurunuzu Olumlu Olarak Yanıt Veremiyoruz, Lütfen Detaylı Bilgi Almak İçin Banka Şubelerimize Başvurunuz.”  Ama muhtemelen size adınıza şu miktarda kredi tanımladın lütfen şubemize ilgili evraklar ile müracaat edin be kredinizi alın diye mesaj gelecektir. Tabi bu (adınıza tanımlanan kredi miktarı ve kredi onayı) sizin KKB kredi notu değerine bağlı olarak belirlenecektir. Ayrıca en az 6 aylık bir ticari geçmişi de banka tarafından sizlere talep edilecektir!

Başvurusu Onaylanan Esnaflarımız Şimdi Ne Yapacak!

Başvuruları olumlu olarak yanıtlanan esnaflarımıza gelen SMS sonrasında mutlaka kendilerine en yakın Denizbank şubelerine şahsen aşağıdaki evraklar ile gitmeleri gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı
  • Ticari sicil gazetesi
  • Senelik gelir beyanı

yeterli olacaktır. Bu evraklar sonrası muhtemelen sizden kefil istenmeyecektir. Kredi notunuz ve talep ettiğiniz para miktarına göre ama kefil talep edilebilir.

Mart %1.20 faiz oranı ile 3 ayda 1 ödemli ve en fazla 60 ay vadeli olarak ticari kredi kullana bilirsiniz. Geri ödeme tablonuz ve toplam maliyetiniz mevcut faiz oranına göre şu şekilde olacaktır.

DENİZBANK 60 Ay Vadeli 3 Ayda 1 Ödemli Ticari Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL 750 TL 15.002,12 TL
20.000 TL 1500 TL 30.004,18 TL
30.000 TL 2.250 TL 45.006,23 TL
40.000 TL 3.000 TL 60.007,91 TL
50.000 TL 3.750 TL 75.010,12 TL
60.000 TL 4.500 TL 90.012,56 TL

Bu olanaklar ile KGF aracılığı ile yeterli kefalet sahip olmadığınız için destek alarak başvuruda bulunmak için sadece https://www.denizbank.com/kgf/kgf-basvuru-formu/ buradaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu