Genel Bilgi

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar

En Ucuz Çiğ köfte Bayiliği Almak İsteyen Yatırımcılar Az sermayesi ile olan genç dinamik girişimciler 5.990 TL ile kendi işinizin sahibi olmak istemez misiniz? İster kalifiyeli bir elaman olun ister ise hiç bir yeteneğe sahip olmayan bir kardeşimiz olun inanın ki cebinize koyacağınız en fazla 10.000 TL ile günümüzün şartlarında ortalama işçilere verilen aylıklardan çok daha fazlasını biraz sonra bahsedeceğim çiğ köfte bayiliği alarak kazanabilirsiniz. Sizler için yaptığımız araştırmalar neticesin de Türkiye sınırları içinde en ucuz çiğ köfte bayiliği veren bu firma ilesinin emin olun ki sektörde ki parlayan yıldızı olacaktır.

Nenden Çiğ Köfte Bayiliği Almalıyım?

Öncelik gireceğiniz sektörü çok iyi bilmeniz gerekir. Yatırım yapılacak sektörü size ve bütçenize hitap etmelidir. Daha düşük sermayesi olan girişimciler için yüksek kazanç kapısı olan günümüzün en karlı işleri içinde ilk sırada olan çiğ köfte sektörü yatırımcılarını kazandırmaya devam etmektedir. Hiç bir el yeteneği olmayan. Hatta herhangi bir diploması dahi bulunmayanlar için çiğ köfte sektörüne yatırım yapılması bizce oldukça mantıklıdır. Sonuç olarak neden çiğ köfte sektörüne yatırım yapmalıyız konusunu şu şekilde toparlar ise,

 1. En az sermaye ile yüksek kazanç sağlayacak bir sektör
 2. Ürünlerin bozulma süresi çok geçtir (raf ömrü uzun)
 3. Kazancı %200 civarlarını çok rahat bulmaktadır.
 4. Her hangi bir diploma kriteri istemez.
 5. Her hangi bir yeteneğe sahip olmanız aranmaz.
 6. Yasal mevzuatları konusunda sorun yaşamazsınız. (belediye ruhsatı, vergi dairesi gibi )

Kısacası cebinde en fazla 10 bin TL olan herkesin rahatlık ile yapabileceği bir sektördür.

En Ucuz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firma Hangisidir?

Çiğ köfte sektörünün patlaması ile birlikte bir çok üretim haneler açılmıştır. Daha önce sizlere bu üretime sahip firmaların tanıtımlarını http://haberkredi.com bu adresimiz de yapmıştık. Sektörde yer alan bu firmalar üzerinden bayilik alacak olan girişimciler bazen firmaların zor talepleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Nedir bu zor olan talepleri,

 1. Marka bedeli.
 2. Aylık (ciro) kazançtan kar payı
 3. Firma tanıtım reklam giderleri için talep edilen aidatlar
 4. Bayilik bedelleri

gibi, sıralayabiliriz. Bu şartları göz önünde bulundur iseniz çiğ köfte bayiliği almak için bazen 20.000 TL bulan paralar ödemek zorunda kalan bir çok girişimci kardeşimizi biraz araştırma yapar iseniz görebilirsiniz. Şimdi sıkı durun. En ucuz çiğ köfte bayiliği almak isteyenler için, bizim sizler için yapmış olduğumuz derinlemesine araştırmalar sonucunda sektörde 10. senesini devirmiş ve bu bahsettiğimiz zor şartları talep etmeyen bir firmanın tanıtımını yapacağız.

5.990 TL Çiğ Köfte Bayiliği Sahibi Olabilirsiniz!

10. senesini başarılı bir şekilde tamamlayan Adıyörem isimli çiğ köfte üretici yeni iş ortaklarını sektöre kazandırmak adına başlatmış olduğu kampanya ile sadece 5.990 TL ile iş yeri sahibi yapıyor. Türkiye genelinde tam 455 bayiliği bulunan firma aşağıda belirttiğimiz tüm malzemeleri sizlere 5.990 TL bayilik olanağı ile sağlıyor.

 1. Hediye olarak tam 750 Kg çiğ köfte
 2. Işıklı led tabelanız.
 3. Ürünlerin muhafaza edilmesi için ihtiyaç duyacağınız buz dolabı
 4. Camlı çalışma masanız
 5. 4 Adet masa ve 12 adet sandalyesi
 6. Tanıtım amacı ile ihtiyaç duyacağınız tam 5 bin adet el broşürü ille 1000 adet buzdolabı magnet ve kartvizit

bunların hepsi bu bahsettiğimiz bedel karşılığında sizin olabilir. Daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler doğrudan firma sorumlusunu 0-549-553-13-62 adresinden arayabilirler.

Çiği Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Sektörde ki tüm firmalar ürettikleri çiğ köftelerini bayilik alan firmalara vakumlu poşetler ile dağıtıcı araçları ile ulaştırmaktadır. Ayrıca ihtiyaç duydukları acılı soslar ile yine vakumlu poşetlerle lavaşlar firmalar ile aynı şekilde bayilik alan girişimciye ulaştırılmaktadır. Geriye kalan yeşillik olarak marul, maydanoz ve limon ise yol şartlarına pek dayanıklı olmadığı için girişimci tarafından civar toptancılardan temin edilmektedir. Ortalama olarak çiğ köftenin üretim hanesinden gelen kilo bedeli 7 TL bulmaktadır. Satış fiyatları ise 20 TL ile 25 TL arasından günümüzde değişmektedir. Tüm giderleri koyduğunuz zaman sektör size en az %200 kazanç imkanı sağlamaktadır. Bunun yanında satacağınız soğuk içecekler ile çeşitli içli köfte gibi yan ürünleri de aylık kazanca dahil ettiğiniz de bana kalır ise en fazla memur maaşından daha çok gelir elde edersiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu