Devlet Destek Kredileri

Halkbank’tan Tüm Girişimcilere 350.000 TL’YE Kadar Kredi Desteği

Halkbank Kredi, Girişimci Kredi Destekleri,Halkbank Esnaf Kredisi,Girişimcilere Hibe Desteği,Halkbank Faizsiz Kredi ,Halkbank Kadın Girişimci Kredisi,Halkbank Kredi Başvuru Şartları,Destek Kredisi Nasıl Çekilir

Halkbank son zamanlarda genç ve kadın girişimcilere destekleri ile ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Banka hedeflerine göre özellikle kadın ve genç yaştaki girişimcilere kredi desteği öncelikli plandadır. Farklı deneyimler yaşamak isteyen, yaratıcı ve teknolojik iş fikri olup maddi imkansızlık yaşayan herkese kredi desteği vermeyi planlayan banka yeni girişimcilerin ekonomik hayata katılıp iş kurmalarını istiyor.

Özellikle kadın girişimcileri destekleyip iş hayatına aktif bir şekilde katılmalarını sağlamak isteyen Halkbank kadın girişimcilere 150.000 TL’ye kadar kredi desteğinde bulunuyor.

Üniversite Öğrencileri Bu İşi Yaparak Aylık 12 Bin TL Kazanıyor, Peki Nasıl?

Halkbank Kadın ve Genç Girişimci Kredi Seçenekleri

Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre;

Halkbank Kadın Girişimci Kredisi

İş fikri hazır olan veya fikir arayışında olan kadınlara destek amacıyla kurulan programda istihdamı arttırmak için sürekli üretim yapabilecek, satış organizasyonlarında önemli roller üstlenebilecek kadınlara 150.000 TL’ye kadar kredi desteği vermeye hazır olduğunu açıkladı.

Halkbank'tan Tüm Girişimcilere 350.000 TL'YE Kadar Kredi Desteği

Bankanın açıkladığı Kadın Girişimcilerin kullanabileceği azami kredi limiti;

  • İşini kurmuş olan kadın girişimciler için azami 150.000 TL,
  • Yeni iş kuran kadın girişimciler (6 aydan kısa süredir faaliyette bulunan) için azami 100.000 TL’dir.

Bankanın aktardığı bilgiye göre Kadın Girişimcilere yukarıda belirtilen azami limitler dışında; asgari 5 bin TL Ticari KMH (Dost Hesap) ve asgari 5 bin TL limitli Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı ürünleri sunulacaktır.

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİ

Halkbank Genç Girişimci Kredisi

Banka üniversitelerin yüksekokul veya lisans bölümlerinden mezun olan, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi dahi bulunmayan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, işini kurmak isteyen veya kendi işini kurmuş olan 35 yaşını aşmamış genç girişimcilere kredi desteği sağlıyor.

Kredi Limiti: 350.000 TL

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay vade uygulanabilecektir.

HALKBANK GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİ

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu