Bireysel Kredi Kartı

KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Yöntemleri

KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir?

KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Yöntemleri; Bu Findeks KKB Kredi Notu hayatımıza girdi gireli ne senet ile bir ürün nede bankalardan rahatça bir kredi yada kredi kartı alıyor oluverdik. Düşük not sorunundan ötürü mağdur olanlar için bahsettiğim bu imkanlardan tekrardan yararlanmanın tek çaresi hızlı bir şekilde kredi notunu yükselme taktikleri kullanmak şüphesiz ki tek çare olarak gözükmektedir.

Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktiklerini Uygulamadan Önce!

Bilmeyenler için belirtmem gerekir ki, KKB kredi dahil olmak üzere tüm bankacılık yada işini ikili güvene bırakmak istemeyenler için geliştirmiş olduğu bir puanlama cetveli oluşturmuştur. Oluşturmuş olduğu bu cetveldeki ölçülerin ne oranda kaide değeri almak tamamen bankanın yada satıcı herhangi bir firmanın inisiyatifine kalmıştır.

Yani herhangi bir X bankası yada firma düşük kredi notları için olanaklarını seferber eder iken başka bir firma bu oranı daha yukarılar da tutarak sizlere mağdur edebilir. Bu durumda hızlı bir şekilde KKB kredi notu değerinizi yükseltme tatillerine uygulamadan önce bize sorar iseniz şansınızı ister iseniz başka bir firmalarda da denemeniz olacaktır. Yok tüm buna rağmen istediğiniz ürünü kredili yada senetli olarak alamıyor iseniz o zaman sizin için tek çare kuşkusuz ki bu bahsettiğim taktikleri uygulamak olacaktır. Peki etkili olarak yükseltme taktikleri nedir ?

Etkili Kredi Notu Yükseltme Taktikleri Nedir?

Ticari hayatın büyük bir parçası haline gelen KREDİ NOTU gerçekten çok önemlidir. Zira kredi kartınızın bile limitini yükseltmek için banka görevlileri inanın ki bu nota değer vererek işlem sağlamaktadır. Aylık geliriniz emin olun ki bir çok işlemde ikinci planda kalmaktadır. İstediğiniz kadar kanıtlanabilir bir gelire sahip olun eğer ki KKB kredi notu değeriniz düşük ise emin olun ki eliniz kolunuz bağlı bir şekilde kalırsınız. Bu durumda olanlar için tek çare biraz öncede bahsettiğim gibi hızlı bir şekilde bu notu yükseltme taktiklerine başvurmaktan geçmektedir. Peki ilk olarak işlemlere başlamadan önce ne yapmalısınız. İşte sırası ile tüm taktikler. Sizler ile bir  İnternet bankacılığı ile kredi notu öğrenme İşte Formülü

Önce Tüm Borçlarınızı Kapayınız!

Öncelikli olarak paranız olsun yada olmasın en kısa sürede bir yakınız dan kısa süreliğine borç alarak tüm banka borçlarınızı kapamanız şarttır. Aksi taktirde biraz sonra bahsedeceğim tüm taktiklerin bir geçerliliği olmayacaktır. Bankanın tekrardan güvenini kazanmak için kredi kartınız dahil olmak üzere geçmiş dönemlere ait tüm borçlarınızı sıfırlamanız şarttır. Son dönem dahil ödenmemiş olan tüm borçlarınızı kapadıktan sonra aşağıdaki hızlı yükseltme taktiklerini uygulayınız ve sabırlı bir şekilde bekleyiniz. Ortalama olarak biraz sonra sizler ile paylaşacağım taktiklerin kredi notumuza yansıma süresi 3 aydır. Zaten KKB de bu değerleri 3 ayda 1 olacak şekilde güncellemekte notunu tutmuş olduklarına yansıtmaktadır. Onun için 3 aylık bir gibi bir sabır göstermeniz şarttır.

İşte En Etkili KKB Notu Yükseltme Taktikleri

Tüm banka borçlarınızdan bir şekilde kurtulup tekrardan beyaz bir sayfa açmak için biraz daha güven vermeniz gerekir. Banka dahil olmak üzere tüm esnaflar para harcayan ve borçlu dahil ürün alıp zamanında ödemesini yapanı çok severler. Sizde bu güven ortamını tekrardan oluşturmak adına bazı köklü hamlelerde bulunmalısınız buları sıralar isek şayet.

  1. Kesinlik ile nakit alış veriş de bulunmayın. Kredi kartı geçen her mağazadan alış verişlerini o kart ile yapınız.
  2. Yastık altı para tutmayın. Var olan herhangi bir bankanın mevduat hesabında birikimlerinizi tutmak çok faydalı olacaktır.
  3. Ara sıra hesap hareketinizi canlandırın. Maaş ödemeleri haricinde arkadaşlarınız tarafından havale yada EFT alın.
  4. Tüm faturalarınızı mümkün olduğu kadar ile otomatik ödeme yada yine kredi kartı ile yapın. Şayet imkanınız var ise herhangi bir bankanın İnternet bankacılığını kullanarak ödeme yapmanız çok etkili olacaktır.
  5. Kartlarınızın ödemelerini tam zamanında yapın. Bu düzeni sağlamak için mevduat hesabınız üzerinden ilgili bankanın kart numarasına otomatik ödeme talimatı vermeniz çok başarılı bir sonuç doğuracaktır.
  6. Şayet herhangi bir bankada herhangi bir krediniz bulunuyor ise kesinlik ile diğer bir bankadan tekrardan kredi kullanmayın. Bu durumda kalanlar aynı bankadan kredisini yapılandırması çok daha kendileri için avantajlı olacaktır.
  7. Şayet bir arkadaşınıza kefil oldu iseniz ve o da ödemelerini zamanında yapmıyor ise gidin o arkadaşınızın yakasına yapışın. Çünkü siz kefil olduğunuz kişi yüzünden notunuzu yükseltemeye bilirsiniz.

KKB Tarafından Çekilen Video Bu Bahsettiklerimizi Kanıtlar Neticesinde

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu