Genel Bilgi

KOSGEB Aydın

KOSGEB Aydın KURS TARİHLERİ ADRES BİLGİLERİ

KOSGEB Aydın ilimize ciddi desteklerini kurmuş olduğu Nazilli, Didim, Kuşadası ve Söke deki 4 ilave temsilciliği ile göstermiştir. Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞ-KUR) Ticaret Odaları, bir çok yerel Belediye’nin destekleri ile sürekli olarak Yeni Girişimcilere, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenmektedir. İş fikrini devletin sağlamış olduğu hibe olanakları ile hayat vermek isteyen Aydınlı yeni girişimcilerin katılım göstermesi şart olduğu bu kursların başlama tarihleri, adresleri kurum ayırt etmeksizin burada bulabilirsiniz.

KOSGEB Aydın girişimcilik eğitimleri başlama tarihleri ne zaman ?

Egenin en güzel şehirlerinden ve ilçelerinden oluşan aydın ilimizde yeni girişimcilere KOSGEB ciddi anlamada değer vermektedir. Bu sebepten ötürü bir çok ile göre çok daha fazla birimlerini bu ilimizde ve ilçelerinde konuşlandırmıştır. Ayrıca bu da yemiyormuş gibi Aydın ili ve ilçelerindeki pek çok resmi kurum ile istişarelerde bulunup yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir.

Aydın ilimizde KOSGEB haricinde hangi kurum bu kursları planlayıp düzenleyecek olur ise olsun mutlak suret ile başlanma tarihleri ile adreslerini halkımız ile https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=9 sayfamızdan bildirmesi gerekmektedir. Ayrıca bu pencerede sadece eğitim başlama tarihlerini paylaşmak ile kalmayıp kursların düzenleneceği adres, telefon gibi iletişim bilgileri ile olası büyük ihtimal ile derslere girecek eğitmenleri de yine bu sayfada paylaşması zorunludur.

Aydın KOSGEB kurslarına nasıl katıla bilirsiniz ?

Aydın’da düzenlenecek olan tüm girişimcilik eğitimlerine kursu veren kuruma şahsen olarak başvuru yapmanın yanı sıra e-devlet üzerinden de müracaatta buluna bilirsiniz. Şayet biraz İnternet ve bilgisayar kullanma bilginiz varsa akıllı cep telefonlarından dahi kolaylık ile başvuru formuna https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler buradan ulaşabilirsiniz. Daha sonra doldurmuş ve göndermiş olduğunuz ön başvuru formu incelenip size en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır. Yapılan ön mülakatlar neticesinde şayet ilk 25 kişi içine girerseniz kurs almaya hak sahibi kazanırsınız. Eğitimlere yoğun bir ilgi olmadığı taktirde ön mülakatlar çoğu zaman formalite özelliği taşımaktadır.

KOSGEB Aydın adresleri nelerdir ?

KOSGEB Aydın ili için bir Müdürlük ve 4 temsilcilik ile vatandaşlara hizmet vermektedir. Tüm bu Aydındaki temsilciliğinin yanı sıra Müdürlüğüne ait birimlerin iletişim bilgileri şu şekildir.

Aydın merkez KOSGEB müdürlüğü iletişim bilgileri

Müdürlük Adres : Aydın ticaret borsası binası 7 kat Pk. 09010  AYDIN / MERKEZ

  • Tel: 0-256-211-63-30
  • Faks: 0-256-211-63-32

Nazilli temsilcilik iletişim bilgileri

Karaçay mahallesi Reşit galip caddesi numara 1 NAZİLLİ / AYDIN

  • Tel: 0256 315 09 37
  • Faks: 0256 315 62 51

Söke temsilcilik iletişim bilgileri

Yeni cami mahallesi milsa asfaltı üzeri Akeller cad. SÖKE / AYDIN

  • Tel: 0256 518 16 25
  • Faks: 0256 512 29 05

Kuşadası Temsilcilik irtibat adresleri

Süleyman DEMİREL bulvarı numara 31 KUŞADASI / AYDIN

  • Tel: 0-256-612-57-63
  • Faks: 0-256-614-53-93

Didim temsilciliği iletişim bilgileri

Yeni mahalle 19 yası caddesi  numara 12 DİDİM / AYDIN

  • Tel: 0-256-811-25-63
  • Faks: 0-256-811-35-58

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu