Genel Bilgi

Kosgeb Bingöl

Kosgeb Bingöl Kurs Tarihleri Ve Başvuru Adresleri ,Telefon Numaraları

Kosgeb Bingöl yada herhangi bir Türkiye il/ilçesinde hatta köyünde dahi iş yeri kurmak için devletten destek almak istiyorsanız işletme sahibinin elinde bir girişimcilik belgesinin olması gerekir. Bu belgeyi almak içinde yeni girişimcinin KOSGEB kursları diye bilenen 4 günlük eğitimlere katılması şarttır.

Bingöl yada ilçelerinde bu eğitimleri almak isteyenlere başvuru adreslerini paylaştık. Ayrıca kurumdan destek programları hakkında bilgi almak isteyen Bingöllü KOBİ ‘leremiz de merkez müdürlüğünün iletişim bilgilerine yer verdik.

Bingöl girişimcilik kurslarının başlama tarihleri ne zaman ?

Geçen yıllara göre nüfusu artan Bingöl 273 bin kişiyi barından bir ilimizdir. İlimiz de 7 tane ilçesi yer almaktadır. Bu ilçelerin içinde en büyüğü Genç, Solhan ve Karlıovadır. Dolayısı ile Bingöl merkez haricinde girişimcilik eğitimleri bu 3 ilçemizde de sertifika almak isteyenlere ücretsiz olarak belli tarihlerde verilmektedir. Şehir genelinde düzenlenmesi planlanan bütün girişimcilik kurslarının başlama tarihleri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=12 buradaki adres ile halka duyurulmaktadır. Ayrıca burada Bingöl de düzenlenecek olan eğitim tarihlerinin yanı sıra hangi kurum tarafından nerede bu eğitimlerin verileceği bilgisi de yer almaktadır.

=====KOSGEB ARTVİN=====

Bingöl KOSGEB kurslarına nasıl başvurulur ?

Adreslerin yer aldığı açılan sayfadaki eğitim birimlerine şahsen olarak kurs başvurusunda bulunmanın yanı sıra e-devlet şifreniz ile de başvuru kaydı oluştura bilirsiniz. e-Devlet üzerinden başvuru kaydını oluşturmanız için https://bit.ly/2Tg7502 adresine girip yapmanız gerekir. Daha sonra karşınıza direk olarak doldurmanız gereken başvuru formu çıkacaktır. Bu başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız durumunda girişimcilik kaydınız oluşturulmuş olur. Bu işlemlerin nasıl yapılması gerektiğini anlatan bir de sizlere video çektik.

Videodan da gerekli bilgileri öğrene bilirsiniz. Ayrıca konu hakkında sormak istediklerinizi de bizler ile paylaşa bilirsiniz.

KOSGEB Bingöl adres, telefon iletişim bilgileri

Bingöl ilinde hizmet veren birim adreslerine tüm Bingöl ili ve ilçesinde, köyünde ikametgah eden vatandaşlar devlet teşvik kredi imkanlarından faydalanmak için başvurularını yapabilirler.

Adres: Kültür mahallesi askerlik şubesi altı özgür sokak numara 2 – Bingöl

Tel: 0-426-213-13-44   Faks: 0-426-213-13-15 E-posta: bingol@kosgeb.gov.tr

Yukarıda yer alan Bingöl birim Müdürlüklerine mesai saatleri içerisinde kurmak istediğini iş yeri veya var olan iş yerinizi büyütmek için devlet teşvikleri hakkında detaylı bilgi almak için başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için 18 yaşını doldurmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu