Genel Bilgi

KOSGEB Burdur

KOSGEB Burdur KURS TARİHLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

KOSGEB Burdur Hibe alarak iş yeri kurmak isteyen Burdu ve ilçelerindeki genç girişimciler, KOSGEB kursları şehir merkezi dahil olmak üzere Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır gibi diğer tüm ilçelerinde devam etmektedir. Tüm ilçelerindeki yerel belediyeler ve İŞKUR ile bir çok TSO gibi meslek odaları tarafından da düzenlenen eğitimlerim başvuru adresleri ile başlangıç tarihleri en doğru şekilde burada yer almaktadır. Ayrıca Burdur ilimizde KOBİ’lere dahil sürekli hizmet veren Merkez Müdürlüğü’nün iletişim bilgilerini de telefon numaraları dahil olmak üzere burada yer almaktadır.

KOSGEB Burdur girişimcilik kurs başvuru tarihleri ne zamandır ?

Burdur Ticaret Sanayi Odası dahil olmak üzere bir çok kurum il ve ilçe genelinde şehre yeni esnaflar kazandırmak adına Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Kurumlar tarafından ücretsiz olarak düzenlenen girişimcilik kurslarına tüm Burdur da yada Türkiye genelinde herhangi bir yer de devlet desteği ile işletme kurmak isteyenler katılabilirler. Ücretsiz olarak düzenlenen eğitimlere katılım göstere bilmeniz için 18 yaşından büyük, okur yazar olmanız yeterlidir. Sadece İŞKUR bu şartlara ilaveten katılımcısından işsiz ve kendisine kayıtlı olmasını aramaktadır. Onun haricinde Burdur’da hangi kurum KOSGEB kurslarını düzenler ise düzenlesin 18 yaşı şartının haricinde,

  • Yasa dışı suç örgütlerine üye olmayan
  • Daha önce bu eğitimi almamış olmanızı

aramaktadır. Bu şartlara uygun olan tüm Burdur’daki genç girişimciler için düzenlenecek eğitim tarihileri → https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=15 burada listelenmekte ‘dir.

Burdur girişimcilik eğitim başvuruları nasıl yapılır ?

Burdur ilimiz yada herhangi bir ilçesinde organize edilerek verilecek olan kurslara başvuruları hem İnternet üzerinden hem de eğitim tarihlerinin yer aldığı adreslere başvuru yaparak gerçekleştire bilirsiniz. Her iki başvuru yöntemi ile yapacağınız müracaatların ön başvuru olduğunu unutmanızı hatırlatmak isterim. Asıl kursiyerler Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları sonrasında ilk 25 kişiye göre belirlenmektedir. İnternet üzerinden kurslara ön başvuru formuna ulaşmak için e-devlet şifrenizin olması gerekir. İletişim bilgileri güncellenmiş bir e-devlet şifreniz ile https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/TumHizmetler adresine girerek, buradaki başlıklardan ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” olanını tıklayıp doğrudan kurs başvuru formuna erişe bilirsiniz.

KOSGEB Burdur birimleri

Burdur’daki esnafımız içinde faaliyet gösteren KOSGEB Burdur Merkez Müdürlüğü aşağıdaki adreste faaliyet göstermektedir. KOBİ’lere yönelik kurum tarafından oluşturulan bütün destek programları hakkında en doğru bilgiyi bu adres den öğrene bilirsiniz.

  • Adres: Çeşmedamı mahallesi çil oğlu sokak numara 12 / BURDUR
  • Tel: 0-248-234-34-12
  • Faks: 0-248-234-34-19
  • E-mail: Burdur@kosgeb.gov.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu