Genel Bilgi

KOSGEB Gümüşhane

KOSGEB Gümüşhane KURLARININ TARİHLERİ NE ZAMAN

KOSGEB Gümüşhane bir çok yeni iş fikrini desteklemektedir. NACE kodları ile desteklediği bu sektörleri de hem açılış giderleri için hemde ileri ki dönemdeki ihtiyaçları için hibe ve faizsiz kredi olanakları sağlar. Gümüşhane deki esnaf ve ticarette atılmak isteyen yeni girişimciler de bu imkanlardan arzu etmeleri durumunda yararlana bilmektedirler. Yeni esnaf olacakların ilk olarak yapmaları gereken Gümüşhane de düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılmalarıdır. Adreslerini paylaştığımız birimlere başvuru formunu belirtilen başlama tarihinden önce dolduran Gümüşhaneli tüm girişimciler bu haktan yararlana bilmektedirler.

Gümüşhane girişimcilik kursları ne zaman başlıyor ?

Bir çok iş fikri artık KOSGEB tarafından destek görmektedir. Daha önceki yıllarda milyonlarca girişimci açmış oldukları iş yeri için kurumdan hibe almıştır ve almaya da halan devam etmektedir. Şayet yeni bir iş yeri kurmayı düşünüyorsanız kurumdan destek almak ile bunu yapmak artık çok daha kolay bir hal aldı. Daha öncelerine göre düşürülen eğitim süreleri, bir çok belgenin kaldırılması ve işlemlerin İnternet üzerine taşınması hibeye giden süreci ciddi olarak hızlandırmıştır.

Yeni açılacak olan iş yerine hibe almayı planlayanların mutlaka işletmelerini kurmadan önce KOSGEB kurslarına katılması gerekir. Eğitim katıla bilmeleri için öncelik ile Gümüşhane’deki planlanmış kursların tarihlerini ve adreslerini görmek son derece faydalı olacaktır. Bu bilgileri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=29 buradan öğrenebilirsiniz. Şayet açılan sayfada eğitim tarihi gözükmüyorsa lütfen biraz sabırlı olun. En kısa tarih de mutlaka bir kurs başlayacaktır.

Gümüşhane kurslarına nasıl katılım göstere bilirsiniz ?

Yeni girişimci Gümüşhane kurslarına e-Devlet üzerinden olduğu gibi eğitimi veren kuruma doğrudan da giderek başvuru da buluna bilir. Ancak, eğitimi veren kurum tarihlerinin yer aldığı sayfadaki menüde yer alan açıklama kısmında ”’ Başvurular e-devlet üzerinden ” diye bir ibare bırakmış ise başvuru bu kez sadece e-devlet üzerinden https://bit.ly/2Tg7502 buradaki adresten yapıla bilmektedir. Tek yapılması gereken açılan sayfadaki Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız dır.

KOSGEB Gümüşhane birim adres iletişim telefon numaraları

Gümüşhane ilimizdeki erkek, kadın girişimciler tarafından gösterilen yoğun ilgiden dolayı ilave temsilcilik ile de hizmet veren kurum iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gümüşhane Müdürlük iletişim bilgileri

Adres: Bağlar başı mahallesi kazım kara Bekir caddesi belediye iş hanı numara 60 / A

Tel: 0-456-233-74-44 – Faks: 0-456-233-74-24 – Mail: Gumushane@kosgeb.gov.tr

Gümüşhane Temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Atatürk caddesi numara 4 – Tel: 0-456-213-11-12 – Faks: 0-456-213-60-59

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu