Genel Bilgi

Kosgeb Kırıkkale

Kosgeb Kırıkkale Kurs Tarihleri Ve Başvuru Adresleri ,Telefon Numaraları

Kosgeb Kırıkkale Kurs Tarihleri Ve Başvuru Adresleri ,Telefon Numaraları KOSGEB destekleri ile geçen yıllarda milyonlarca girişimci kendi işinin patronu oldu. Siz Kırıkkale deki yeni girişimciler de iş fikrinizi bu destekler sayesinde çok daha kolay kurabilirsiniz. Bayanları da kapsayan bu destek programından yararlanmanız için ilk olarak yapmanız gereken 4 günlük girişimcilik eğitimlerine katılmanızdır.

Kırıkkale yada başka herhangi bir vilayetteki eğitimlere katılarak alacağınız sertifika ile devlet hibeniz cebinizde biliniz. KIRIKKALE Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi dahil bu eğitimlere ev sahipliği yapmaktadır. Katılmanız gereken Kırıkkale deki girişimcilik kursların diğer adresleri ve en önemlisi başlama tarihleri burada yer almaktadır.

Kırıkkale KOSGEB girişimcilik eğitimleri başlama tarihleri

KOSGEB desteklenen sektörler de bir iş fikriniz varsa, kurumdan hibe alamama gibi bir ihtimaliniz kesinlik ile yoktur.! Bunun için ilk olarak yapmanız gereken yeni kuracağınız işletmenin resmi mevkilere başvuru işlemlerini başlatmadan önce girişimcilik sertifikasını almanızdır.

Hatta ihtiyaç duyacağınız makine alımlarını dahil bu eğitimleri aldıktan sonra yapmanız son derece önemlidir. Bu kadar çok önem arz eden girişimcilik kurslarının Kırıkkale de başlama tarihleri ve eğitimlerin düzenleneceği adresleri https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=71 buradan duyurulmaktadır. Bu sayfada yer alan istediğiniz tarih deki eğitime başvuru da ilgili kurum üzerinden buluna bilirsiniz. Tabi eğitimi düzenleyen kurum tarafından 18 yaş haricinde;

  • Sadece kadın girişimcilere,
  • Sadece engelli girişimcilerimiz
  • Yada sadece eğitimler İŞKUR kaydı olan işsizlere

gibi ibareler görmezseniz. Kurumlara doğrudan başvurular haricinde bir başka yöntem ile de müracaatlarda bulunmak elinizde.

e-devlet üzerinden Kırıkkale girişimcilik kurslarına da başvuruda buluna bilirsiniz!

Eğitim tarihlerinin yer aldığı sayfadaki adreslere başvuru yapabilmenizin yanı sıra e-Devlet üzerinden de Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri başvurusunda bulunmanız mümkündür. Daha önceleri bu olanaklar olmaz iken artık bu yıl itibarı ile bu imkanlar Kırıkkaleli girişimcilerin hizmetine e-Devlet ile sunulmuştur. Şayet bir şifresini bildiğiniz ve iletişim bilgilerini daha önce güncellediğimiz e-devlet şifreniz var ise;

  1. İlk olarak https://bit.ly/2Tg7502 adresine giriş yapalım
  2. Açılan sayfada ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” menüsü bulalım
  3. Açılan sayfadaki başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde dolduralım

hepsi bu kadar. Şimdi artık ilgili kurum tarafından bilgilendirilmek için aranmayı bekleye biliriz. Bu süre zarfı içinde kursiyer adayı olmaktan asil kursiyer şansını yükseltmek için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları çalışmanızı tavsiye ederim.

KOSGEB Kırıkkale adres iletişim telefon numaraları

Üzülerek söylemem gerekir ise Kırıkkale ilimizde ne yazık ki kuruma ait tek bir tane Müdürlük mevcuttur. Tüm ilçedeki esnaflar dahil olmak üzere bütün yeni iş yeri kurmak için devletimizden destek almak isteyen Kırıkkaleli yeni girişimciler sadece bu kuruma gerekli evrakları teslim etmelidirler.

Adres: Ovacık mahallesi zafer caddesi 63/b

  • Tel: 0-318-333-11-33
  • Faks: 0-318-333-11-36
  • Mail: Kirikkale@kosgeb.gov.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu