Genel Bilgi

KOSGEB Yalova

KOSGEB Yalova KURS BAŞLANGIÇ TARİH VE ADRESLER

KOSGEB Yalova Çok fazla bir nüfuza sahip olmadığı için KOSGEB  Yalova ilimizde sadece 1 Müdürlüğü ile yeni girişimciler ile esnaflarımıza hizmet vermektedir. Ancak, özellik ile yeni girişimcilerimizin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurularına yoğun bir talebi olması durumunda Yalova’da bulunan İŞKUR, Ticaret Sanayi Odaları, Halk Eğitim Merkezleri ile Yalova ilimize bağlı tüm yerel belediyeler bu eğitimleri ücretsiz olarak düzenlemektedir. KOSGEB dahilinde ilimizde tüm bu kurumlar tarafından düzenlenecek olan kurs tarihlerini, adresleri ve telefon numaraları ile birlikte paylaştık.

KOSGEB Yalova girişimcilik kurs tarihlerini nasıl öğrenebilirsiniz ?

Yalova ilimizde yada ile bağlı tüm ilçelerde KOSGEB yada hangi devlet kurumu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenleyecek olursa olsun bu kursun başlangıç tarihi, düzenleneceği adresi en doğru ve hızlı bir şekilde sadece > https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=77 bu adres üzerinden öğrene bilirsiniz. Adrese tıkladığınız da açılan sayfada kurs tarihleri gözüküyor ise o ay için de eğitimlerin olacağı, şayet gözükmüyorsa bu o sene içinde girişimcilik eğitimi olmayacağı anlamına gelmez.! Bu neden ile şayet Yalova yada ilçelerinde girişimcilik eğitimi almak istiyorsanız sıklık ile bu sayfayı takip etmenizi tavsiye ederim.

Yalova girişimcilik eğitimlerine nasıl başvurabilirim ?

Yalova yada çevre ilçelerindeki girişimcilik eğitimlerinin tarihileri ilgili sayfada belirlendiği zaman bu eğitimleri 2 şekilde müracaatta buluna bilirsiniz.

  1. Direk sayfada belirtilen adrese şahsen giderek
  2. Sayfa üzerinde yer alan e-Devlet ile Başvur bağlantısını takip ederek

e-Devlet üzerinden başvuruda bulunacak olan yeni girişimcilerin PTT’den almış oldukları bir e-devlet şifresine sahip olması gerekir. Ayrıca yine İnternet üzerinden başvuru işlemine başlamadan önce mutlaka e-Devlet iletişim bilgilerini güncellemiş yada girmiş olmaları gerekmektedir. Özellik ile iletişim bilgileri hanesinde ” e-posta ” kısmının doğru bir şekilde girişmiş olması gerekmektedir.

KOSGEB Yalova Müdürlüğü Adres, Telefon Bilgileri

KOSGEB Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde Müdürlük veya ihtiyaca göre temsilcilikler ile vatandaşlarımıza hizmetler vermektedir. KOSGEB Yalova’ da bir adet Müdürlük ile hizmet vermektedir. Bu müdürlüğe sadece yeni girişimciler başvuru yapmak ile kalmayıp tüm Yalovalı KOBİ & Esnaf’da müracaatlarda buluna bilirler.

Adres: Rütem Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 42 KOSGEB Binası 77100 Merkez / Yalova

Telefon: 0-226-814-13-50 Faks: 0-226-814-13-53 E-mail: Yalova@Kosgeb.gov.tr

KOSGEB Google Harita Koordinatları

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu