Genel Bilgi

Kripto Sahipleri İçin Ürküten Tablo, Bu Durum Varlığınızı Sıfırlayabilir, Ethereum ve Bitcoin %50 Düşüş Yaşanabilir

Bitcoin ve Ethereum Nereye Kadar Düşecek? BTC Fiyatı, Ethereum Fiyatı, Kripto Son Dakika, Fed Açıklama,Bitcoin Ne Zaman Çıkacak,Boğa Sezonu Başladımı

Özellikle son iki yıldır bitcoin ve ethereum fiyatlarının aşırı düşmesi yatırımcıların birçoğunu korkutup düşükten satış yapmalarına sebebiyet vermiş hatta çoğu vatandaşın elindeki yatırımın sıfırlandığı haberleri çok duyulmaya başlanmıştı. FED kararlarından sonra düşen fiyatlar da bu durumların tuzu biberi oluyordu. Son yorumlara göre ise bitcoin ve ethereum fiyatları daha da düşeceğe beziyor. İşte haberin detayları..

Korona salgının başladığı 2020 yılından bu yana dünya çapında yaşanan ekonomik krizler, Rusya ve Ukrayna arasında gerçekleşen savaş ve daha birçok olay sebebiyle borsalar sallantıya girdi ve bunlardan en çok etkilenenler arasında ise Bitcoin ve diğer kripto paralar oldu. Düzenli yaşanan düşülerden sonra kripto sektöründen birçok insan elindeki yatırımı kaybedip piyasadan da çekilme kararı aldı. Bitcoin normal seyrinde düşerken Ethereum ise neredeyse eridi. Bu gelişmeler sonrasında listelenmeden silinen (delist) bazı kripto paralar da oldu: Luna.

Bitcoin Analistleri Neler Söylüyor?

 

FED politikalarının direkt olarak etkilediği kripto para varlıkları yatırımcıları zorlamaya devam ederken bir kısım kripto para uzmanı ise uzun vadeli yatırımlarda bitcoinin hala kazandıracağını umudun kaybedilmemesi gerektiğini savunuyor. Katie Stockton’un yaptığı açıklamaya göre kısa vadede korkutan gelişmeler yaşansa dahi piyasanın düzelmesi mümkün. Ancak uzman görüşleri de birbirinden farklı olabiliyor. Bu noktada iş yatırımcıya düşüyor.

Kripto Sahipleri İçin Ürküten Tablo, Bu Durum Varlığınızı Sıfırlayabilir,Ethereum ve Bitcoin %50 Düşüş Yaşanabilir

FED Kararları Piyasayı Etkiliyor!

Kripto paraların ilerleyen zamanlarda nasıl bir durum geleceği fazlasıyla merak konusu. Bu yüzden şu süreçte FED kararlarının kripto para grafiklerini bu kadar ekleyip fiyatların düşmesine sebebiyet vermesi yatırımcıları çekimser hale getiriyor. Amerika Merkez Bankası’nın izleyeceği politika da yatırımcıların yatırıma devam edip etmeyeceği ya da tamamen çekilmek için bir sebep aramalarını etkileyecek bir durum. Tüm bu sebepler doğrultusunda birçok analist kripto paraların daha düşeceğini savunurken bazı yatımcılar ise tam da düşüş döneminde yatırım yapılması gerektiğini savunuyor.

2023 Yılının En Kazançlı İşi Olabilir, Şimdiden Hazırlığınızı Yapın, 2023’e Zengin Girin! isimli yazımızı okumak için buraya tıklayın…

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu