Devlet Destekleri

Müjde! Cumhurbaşkanı Açıkladı: 11 Haneli Kimlik Kartı Numaranıza 100.000 TL Ödeme Veriliyor

11 Haneli Kimlik Kartı Numaranıza 100.000 TL Ödeme

11 Haneli Kimlik Kartı Numaranıza 100.000 TL Ödeme imkanı ile birçok vatandaş 100.000 TL değerinde ödeme alabilecek. TC kimlik numaranız ile başvuru yaptığınız takdirde 11 Haneli Kimlik Kartı Numaranıza 100.000 TL Ödeme alabilirsiniz. 5 dakika içerinde yapacağınız başvuru ile 11 Haneli Kimlik Kartı Numaranıza 100.000 TL Ödeme anında hesabınızda.

Kimlik numarasının son hanesi 2 4 6 8 ve 0 olan kişilere 10 bin TL ve 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı açıklandı. Akbank, Ziraat ve Denizbank ve Yapı Kredi tarafından başlatılan bu kampanyalarda, sizlerde 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçerek, acil ihtiyacınız olan parayı hemen kullanabilirsiniz. Bankalar son zamanlarda yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Akbank Üzerinde Açıklanan Kampanya Koşulları ise şöyle;

  • Faiz oranları kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.
  • 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.
  • Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar.
  • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, bu tutar üzerinden ayrıca %10 oranında BSMV tahsil edilmektedir.
  • Banka uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli görülmesi halinde ek bilgi/belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır

En Ucuz Özel Okul Fiyatları 2022 Güncel Listesi yazımızı okumak için buraya tıklayın…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu