İhtiyaç Kredisi

Nakit Blokaj Karşılığı Kredi ve Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Nasıl Alınır? 2023

Nakit blokaj karşılığı kredi veya kredi kartı kullanmak mümkün! Bir türlü kredi talepleriniz onaylanmıyorsa nakit blokaj karşılığı kredi kullanmanız mümkündür.

Nakit blokaj karşılığı kredi kullanmak sandığınızdan daha kolay. Henüz bu yönteme hiç başvurmadıysanız hemen bankaların yolunu tutabilirsiniz. Çünkü kullanacağınız blokaj yöntemi sayesinde kredi puanınız üst seviyeye gelecek. Nakit blokeli kredi kartı Kuveyt Türk gibi bankalardan verilmektedir. Kredi haricinde kredi kartı kullanmanız halinde ekstra puan kazanabilirsiniz.

Nakit blokaj karşılığı kredi çekme talebinde bulunmaya karar verdiyseniz ve kredi puanınızı yükseltmek istiyorsanız haberimizi takip etmeniz gerekiyor. Kuveyt Türk nakit blokeli kredi kartı ve kredi alma taleplerinizi iletmek için izlemeniz gereken adımların tamamını sizlerle paylaştık.

Nakit Bloke Kredi Nedir? Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Nedir?

Nakit karşılıklı kredi nedir hemen sizlere açıklayalım. Eğer acil bir kredi ihtiyacınız varsa ve kredi puanınız orta seviyelerde bulunuyorsa bankalar size kredi onayı vermez. Bankaların kredi onayı vermesi için nakit blokaj karşılığı kredi ya da kredi kartı kullanmanız önem arz etmektedir. Bu kredi ya da kredi kartları kullanıp daha sonra düzenli ödemeniz halinde kredi puanınız yükselecektir. Böylece istediğiniz kredi onayını çok kısa süre zarfında alabileceksiniz. Üstelik acil nakit desteğinizi karşılayabileceksiniz.

Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Nasıl Alınır?

Nakit blokeli kredi veren bankalar ülkemizde hizmet etmektedir. Bu bankaların listesini önünüze açmanız gerekiyor. Bankalar arasından tercihinizi yapmalısınız. Sonrasında seçtiğiniz bankanın müşteri temsilcisiyle görüşmelisiniz. Tüm bilgileri alıp onayladıktan sonra hesabınız açılır. Siz de nakit blokaj karşılığı kredi desteği almış olursunuz.

Kredi kartı almanız size ekstra puan kazandırır. Eğer acil krediye ihtiyacınız varsa Kuveyt Türk nakit blokeli kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Haberimizin devamından kredi kartı için nasıl başvuru yapacağınızı sizlere açıkladık.

Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Veren Bankalar

Nakit karşılığı kredi nedir daha fazla detaylandırmak istiyoruz. Aşağıdaki adımları takip ederek bankalardaki nakit blokaj karşılığı kredi kartı ve kredi imkanını kullanabilmektesiniz:

 • Öncelikle nakit blokeli kredi veren bankalar arasından tercihinizi yapmalısınız.
 • Sonrasında bankadan bir vadesiz hesap açtırmalısınız. Vadesiz hesap için ekstra bir masraf ya da hizmet ücreti ödemezsiniz.
 • Vadesiz hesabınıza elinizde bulunan nakit tutarını yatırmalısınız. Tabi bu oran en az 2 Bin TL olmalıdır. 2 Bin TL üzerindeki tutarlar tamamen kendi isteğinize bağlıdır. Yatırdığınız oran kadar kredi alırsınız.
 • Krediyi 12 ay ve üzerine bölebiliyorsunuz. Ne kadar az vadeye bölerseniz o kadar fazla kredi puanınız artar.
 • Kullandığınız kredinin aylık vade miktarını günü gelmeden ödüyorsunuz. Böylece kredi puanınız artmaya başlıyor.

Nakit blokeli kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası ve Kuveyt Türk Bankası ilk sıralarda yer alıyor.

Blokeli Kredi Ne Demek? Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Var Mı?

Nakit karşılıklı kredi ne demek açıkladık. Şimdi haberimize nakit blokaj karşılığı kredi kartı ile devam ediyoruz. Aşağıda bu kredi kartını nasıl alabileceğinizi açıkladık:

 • Öncelikle bir bankadan vadesiz hesap açıyorsunuz.
 • Hesabınızda elinizde bulunan nakit tutarını yatırıyorsunuz.
 • Yatırdığınız nakit tutarı kadar limitli bir kredi kartına sahip oluyorsunuz.
 • Kredi kartı borcunuzu ödeyene kadar yatırdığınız nakit tutarına bloke koyuluyor. Böylece siz kredi kartınızı kullanıp ödemesini düzenli yaparak kredi notunuzu arttırmaya başlıyorsunuz. Kredi notunuz istenilen seviyeye geldiğinde ihtiyaç kredisi onayı alabiliyorsunuz.

Kuveyt Türk Nakit Blokeli Kredi Kartı Veriyor Mu? Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Veren Bankalar

Nakit blokaj karşılığı kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada Kuveyt Türk karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla Kuveyt Türk Bankası tarafından nakit karşılığı kredi hesaplama yapılmaktadır. Eğer böyle bir kredi kartına ihtiyacınız varsa Kuveyt Türk şubelerini ziyaret ederek müşteri temsilcileriyle konu hakkında görüşme sağlayarak bilgi edinebilirsiniz.

Nakit Blokeli Kredi Kartı Kuveyt Türk Nasıl Alınır? Nakit Blokaj Karşılığı Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Nakit blokeli kredi kartı Kuveyt Türk Bankası’ndan alınabilmektedir. Alabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Nakit blokaj karşılığı kredi alırken uyguladığınız mantık gibi kredi kartı alırken de aynı sistemi takip etmeniz gerekiyor.
 • Kuveyt Türk Bankası’ndan vadesiz hesap açarak hesabınıza istediğiniz miktarda nakit para yatırmalısınız. Banka bu paranıza bloke koymaktadır.
 • Sonrasında kredi kartınızı sizlere teslim etmektedir. Kredi kartı limitinizi ise sizin yatırdığınız ve bloke ettirdiğiniz para miktarı belirlemektedir. Yatırdığınız oranda kredi kartı limiti kullanırsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu