Para Kazanma

Nikeid Ayakkabı Tasarla Para Kazan Nasıl Yapılır? Nikeid Ayakkabı Tasarla Para Kazan 2023

Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yöntemini duymayanlar için açıklıyoruz. Hemen herkesin yeni duyduğu bu yöntem sayesinde binlerce TL kazanabilirsiniz. İşte Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yöntemi ve kazanç şekli burada…

Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yöntemini henüz hiç duymadıysanız sizler için bu yöntemi paylaşıyoruz. Nike firmasının verdiği hizmet sayesinde sizler de kendi ayakkabılarınızı tasarlayarak para kazanabileceksiniz. Ayakkabı tasarlayarak para kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Sadece birkaç adımı takip ederek bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Nikeid ayakkabı tasarla para kazan seçeneğini yeni duyanlar için bu yöntemin dosyasını aralıyoruz. Sandığınız kadar zor olmayan bir yöntemle hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte ayakkabı tasarlayarak para kazanmak için adımlar…

Ayakkabı Tasarımı Yaparak Para Kazanmak Mümkün Mü? Nikeid Ayakkabı Tasarla Para Kazan Aktif Mi?

Ayakkabı tasarımı yaparak para kazanmak mümkündür. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Biraz vaktinizi ayırıp biraz da estetik düşünmeye başladığınızda artık ayakkabı sektörünün erbabı sizsiniz demektir. Son dönemde gündeme gelen Nikeid ayakkabı tasarla para kazan sistemi ise aktif şekilde hizmet vermektedir.

Nike Kendi Ayakkabını Tasarlama Nasıl Yapılır? Nikeid Ayakkabı Tasarla Para Kazan Mümkün Mü?

Ayakkabı tasarımı yaparak para kazanmak için kullanabileceğiniz firmaların başında Nike gelmektedir. Nike kendi ayakkabını tasarlama yöntemi ile müşterilerine aynı zamanda para kazanma imkanı da vermektedir. Nike ayakkabısı tasarlama işlemleri Nike’ın resmi web sayfası üzerinden yapılmaktadır. Nikeid ayakkabı tasarla para kazanmak mümkündür. Bu yöntemi kullanarak nasıl para kazanacağınızı ise aşağıda sizler için açıkladık

Ayakkabı Tasarlayarak Para Kazanmak için Yapılması Gerekenler

Ayakkabı tasarlayarak para kazanmak için pek çok platform bulunuyor. Ancak bunlar arasında en bilineni Nike olarak göze çarpıyor. Sizlere aşağıda Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yönteminin dışında diğer ayakkabı firmalarının sunduğu hizmetlerden de söz edeceğiz:

·       Nikeid Ayakkabı Tasarlama Sitesi

Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yöntemini kullanabileceğiniz sitelerin başında gelmektedir. Dünyaca ünlü ayakkabı markası Nike, yeni başlattığı kampanyayla kendi ayakkabınızı kendiniz tasarlamanız için fırsat veriyor. Ayakkabı tasarlayarak para kazanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle Nike’ın resmi sitesinde yer alan Nike by You sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Sayfaya giriş yaptıktan sonra listede çıkan Nike marka ayakkabılar arasından seçim yapmalısınız.
 • Seçim yaparken sizlere ayakkabının görseli, özellikleri ve fiyatı sunuluyor. En beğendiğiniz ayakkabıyı seçerek tasarım sayfasına ilerlemeniz gerekiyor.
 • Şimdi başlayın butonunu tıklayarak hemen tasarım yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Tasarımınız sona erdiğinde ise; Etsy, Dolap gibi uygulamalardan ayakkabı tasarlayarak para kazanma yöntemi sayesinde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

·       YourReebok ile Ayakkabı Tasarlayarak Para Kazan

YourRebook ayakkabı tasarlayarak para kazanma şansınızı sizlere veren markalar arasında kendisini göstermektedir. Tasarım seçenekleri kapsamında sizlere farklı seçenekler sunan Reebook markası ile çalışırsanız gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu noktada Nikeid ayakkabı tasarla para kazan yönteminin daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Nikeid tasarım cihazı sizlere daha fazla seçenek sunmaktadır. Ayakkabı tasarlayarak nasıl para kazanılır diyorsanız işte yanıtı:

 • Dünya devleri arasında yer alan Reebook markasının resmi web sitesine giriş yapınız.
 • Ayakkabı seçiminizi gerçekleştiriniz.
 • Ayakkabıyı seçtikten sonra tasarım sayfasına geçiniz.
 • Tasarım için sizlere 30 farklı seçenek sunulmaktadır.
 • Sunulan seçenekler ve hayal gücünüzü kullanarak bambaşka bir ayakkabı tasarlayabilirsiniz.

3. MySwear Ayakkabı Tasarla Para Kazan

Ayakkabı tasarla para kazan yöntemini kullanabileceğiniz markalar arasında MySwear yer alıyor. MySwear fiyat açısından sizi yorabilecek bir fiyat politikasına sahiptir. Tabi pahalı olan her şeyin kaliteli olduğu gibi MySwear de sizlere kaliteli tasarım imkanı sunmaktadır. MySwear ayakkabı tasarımı nasıl yapılır diyorsanız aşağıda açıkladık:

 • MySwear resmi web sitesine giriş yapmalısınız.
 • Size gösterilen modeller arasından seçiminizi gerçekleştirmelisiniz.
 • Sonrasında bağcığından, modeline, renginden, duruşuna kadar her noktayı değişip yeniden ayakkabı tasarlayabilirsiniz.

Online para kazanma yöntemleri arasında sayabileceğimiz Nikeid ayakkabı tasarla para kazan için sizlere önerilerimizi sıraladık. Ancak tasarım konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorsanız internetten farklı yöntemlerle de para kazanabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi Telegram’dır.

Telegram’dan nasıl para kazanılır diye merak ediyorsanız sizlere bıraktığımız önceki konu linkimizden detayları görebilirsiniz. Hangi yöntemle daha fazla para kazandığınızı bizlere konu altından yorum olarak belirtmeyi ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu