İhtiyaç Kredisi

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası En kutsal meslek hiç şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba gibi hayata hazırlayan en değerli varlıklarımız. Sizlere özel bankalarında ayrıcalıkları bulunmaktadır. 36 ay vadeli olarak kullanacağınız ihtiyaç kredinizi %0.10 düşük faizler ile alabilirsiniz. Ayrıca 12 ayda 1 gelen 24 kasım öğretmenler günü özel kredi kampanyaları ile de ekstra avantajlar ile nakit ihtiyacınızı 30.000 TL kadar anında karşılaya bilirsiniz. Tabi üst limit bankalara göre 60.000 liraya kadarda çıkmaktadır.!

Öğretmenler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar para satmak adına bir çok kredi kampanyası düzenlemektedir. Özellik ile çoğunluk oluşturan kitleleri hedef alan bankalar bu fırsatları öncelikli olarak o topluluklara sağlarlar. Sağlamış oldukları bu imkanlar ile tıpkı Şekerbank’dan Emeklilere Özel Kredi Fırsatına benzeyen imkanlar ile öğretmenlere de kredi fırsatları tanınırlar. Tanınan bu olanaklarda banka kredinin vadesine BDDK kanunlarına göre müdahale edemezse de faizlerini düşüre bilmektedir. Düşük faizlerin yanı sıra bankalar öğretmenlere kredi verme adına uyguladıkları işlem masraflarını da en asgari seviyeye çekerler. Böylece, özellik ile ”Öğretmeler Gününe Özel İhtiyaç kredisi” adı altında hem düşük faizli hem de işlem ücretsiz olarak kredi olanaklarını oluşturmuş olurlar.

Öğretmen Kredisi Ziraat Bankası Fırsatları Nedir?

Ziraat bankası bilindiği gibi Türkiye’de en düşük faizler ile kredi imkanı sağlayan bir bankamızdır. Sadece İhtiyaç için kullanılan krediler ile sınırlı kalmayıp araç ve konut alımları için de yine Ziraat bankası düşük faizler ile kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat bankası tüm bankalardan düşük faizler ile kredi imkanının sağlamasının yanı sıra özel günlerde ekstra düşük faizler ile ihtiyaç kredisi vermesi ile de bilinmektedir. Bu ekstra faiz ve işlem ücreti indirimlerini öğretmenlerimiz için her yıl 24 KASIM tarihi veya o tarihe ait olan hafta da kampanya dahilinde başlatmaktadır. Ziraat bankasının siz öğretmenlerimize ekstra olarak sağlamış olduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlana bilmeniz için bu tarihi/haftasını beklemeniz gerekmektedir. Şayet ”Öğretmenler Günü Kredisi” kampanyasını beklemeye sabrınız yok ise o zaman sizlere Türkiye Halk Bankası fırsatlarını önermekteyiz.

Vakıfbank Öğretmenlere Çok Özel Kredi Kampanyası Müjdesi

3 Ay ödemesiz olarak Vakıfbank öğretmenlerimize çok düşük faizlerle kredi vermektedir. Uygulamış olduğu oran ise en az normal müşterilerine nazaran %0.15 daha düşük olmaktadır. Sigorta masraflarından da öğretmenlere ayrıcalık tanıyan bankamız 35 yaşına kadar senelik 50.000 TL kadar çekilecek kredi için ise sadece 389 TL uygulamaktadır. Kredi tahsis ücreti ise sabit olarak yine 50 bin TL için sadece 250 TL olmaktadır. Bu masraflar dahilinde Vakıfbank öğretmen kredilerinin güncel faiz oranları ve geri ödemeleri ise şu şekildedir.

 • Mart ayında VAKIFBANK öğretmenlere özel olarak sağlamış olduğu kredinin faiz oranı aylık %1.52 olmaktadır. Güncel olarak faiz oranlarını https://bit.ly/2KNDvPQ dan da takip edebilirsiniz. Geri ödemeleriniz ise bu faiz oranlarına göre 36 ay vadeli olarak şu şekilde yer alır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
70.000 TL 36 2.669,28 TL 96.093,91 TL

VAKIFBAN tarafından sağlanan bu kredi imkanlarına başvuru yapacak olan değerli öğretmenlerimiz aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları önemle rica olunmaktadır.

 • e-Devlet üzerinden Maliyet Bakanlığı e-Bordro çıktısı tada kaşeli maaş yazınız
 • Öğretmen kimlik belgenizin bir örneği

Bu belgeler haricinde talep edilen kredi miktarı fazla olması durumunda ek teminatlar talep edilebilir.

Halkbank Öğretmenler Günü Özel Kredi Kampanyası

Türkiye Halk Bankası sadece öğretmenler günü ile sınırlı kalmayıp yılın her ayı düşük faizli olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Bunu ”Kamuya Özel” adı altında kredi paketi ile sağlamaktadır. Normal kredi faiz oranlarına ilaveten %0.10 daha düşük bir faizler ile öğretmenlere tanının bu fırsatlar ile maaşınızı bankadan almasanız dahi istifade edebilmekte siniz. Bir çok bankaya göre zaten düşük faizler ile ihtiyaç kredisi veren banka ilaveten birde öğretmenlerimize %0.10 daha düşük faiz uygulaması oldukça sizlere geri ödeme taksitleri için avantaj sağlayacaktır. Bankanın güncel kredi faiz oranları ise şu şekildedir.

 • Türkiye Halk Bankası normal mart ayı ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.60 tir. Öğretmenlere ise bu kredinin faiz oranı maaşlarını bankadan almaları halinde %0.04 daha düşük olup %1.56 civarlarda olmaktadır.
HALKBANK Öğretmene Özel Kredi
40.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 31 Ay 33 Ay 35 Ay 36 Ay
3.752 TL 1.712 TL 1.635 TL 1.568 TL 1.537 TL
50.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 31 Ay 33 Ay 35 Ay 36 Ay
4.690 TL 2.140 TL 2.044 TL 1.960 TL 1.921 TL

Güncel faiz oranları ile Türkiye Halk Bankası Kredi Hesaplama işlemini BURADAKİ HESAPLAMA MAKİNESİ üzerinden yapabilirsiniz.

Öğretmenlere Özel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha önceleri sadece banka şubelerinden yapılan kredi başvuruları artık şimdi nerede ise bütün teknolojik aletler ile yapıla bilmektedir.

 • Banka Kredi Başvurusu Sayfası
 • ATM
 • Telefon Bankacılığı (0-850-222-04-00)
 • İnternet Bankacılığı
 • SMS Atarak

Bunlar başvurular için en çok tercih edilenlerdendir. İlk olarak kredi başvurularında sizlere önereceğim yöntem bankaya ait olan sitenin başvuru sayfasını değerlendirmenizdir. Bunu sizlere önerdiğim banka olan Türkiye Halk Bankası üzerinden yapmaya karar verdi iseniz şu adımları sırası ile sağlayınız.

 • İlk olarak kredi hesaplama sayfasına girelim. Girmiş olduğumuz hesaplama sayfasında mutlaka ”Maaşını Halkbank’tan Alanlara Özel” ibaresini seçelim.

 

Hesaplamada kullanacağınız kredinin ödeme koşulları size uygun ise şayet başvurunuzu hemen cep telefonu ile SMS atarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır.

 • Cep telefonunuzun SMS alanına girerek. ”KAMU TC NUMARANIZ GELİR BİLGİNİZ KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ KREDİ MİKTARI” sırası ile olacak şekilde aralarında bir boşluk bırakarak girip 3452 numarasına mesajınızı gönderiniz.
  • ÖRNEK: KAMU 156156156156 4000 2000

olarak ön başvurularınızı yapabilirsiniz. Krediniz onaylanır ise de herhangi bir HALKBANK şubesine giderek sözleşme formunu imzalayarak paranızı gün içerisinde hesabınıza aktara bilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu