Genel Bilgi

Otomatik Ödeme Talimatına Hediye Para Kampanyası

2 Otomatik Ödeme Talimatına Hediye Para Kampanyası

Otomatik Ödeme Talimatına Hediye Para Kampanyası Otomatik Ödeme Talimatına Hediye Para Kampanyası Ek kart veya kredi kartınız ile faturalarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile hediye para kazana bilirsiniz. Bankalara göre fatura başına 10 TL den başlayıp 2022 yılına özel 150 liraya kadar hediye alış veriş parası kazanmak elinizde. Hem faturaları takip etmekten kurtulmak, hem de anında 50 TL hediye puan kazanmak isteyenler, bu fırsatları 2 otomatik ödeme talimatı karşılığında sağlayan tüm bankaların kampanyalarına başvuru işlemini İnternet üzerinden hemen yapabilirsiniz. Ayrıca sizlere otomatik ödeme talimatına en çok hediye para veren bankayı ‘da taktim ettik. 🙂

Otomatik Ödeme Talimatı Nedir? Ne İşimize Yarar?

Adından da anlaşılacağı gibi otomatik ödeme talimatı aylık olarak ödenmesi gereken faturaların düzenli bir şekilde banka aracılığı ile ödenmesidir. Banka bu ödeme sistemi için iki tane yöntem kullanır.

 1. Kredi kartlarınız aracılığı ile hesap kesimi
 2. Ek kart üzerinden otomatik ödeme kesintisi

Otomatik ödeme talimatı vermenin bir çok faydası vardır. Bu faydaları sıralarsak,

 1. 100 liraya kadar hediye para kazana bilirsiniz. Alış verişlerinizi bu hediye para ile gerçekleştire bilirsiniz.
 2. Faturaların son ödeme tarihlerini kaçırdım diye üzülmez, cezai işlem görmezsiniz.
 3. Dakikalar, hatta saatlerce fatura ödeme kuyrukların da zaman kaybı yaşamazsınız.

Bu ayrıcalıktan yaralanmak için benim de önerdiğim sistem olan faturalarınızı mutlaka otomatik ödeme talimatına bağlayın. Ancak, bu işlemi yaparken özellik ile eksi bakiyeye girmemek için ve hediye para kazanmak için işlemi mutlaka kredi kartınıza tanımlayın.!

Yapıkredi Otomatik Ödeme Talimatına 60 TL Hediye Para Veriyor

Bilindiği gibi ülkemizde bir çok özel ve devlete ait bankalar mevcuttur. Bu bankaların için de özel olarak faaliyet gösteren bir bankamız ‘da Yapıkredi bankasıdır. Banka kredi kartına vereceğiniz otomatik ödeme talimatına 60 liraya kadar hediye para imkanı sağlamaktadır. Her otomatik ödeme talimatı başına 10 lira hediye para veren Yapıkredi bankası başvuru kanalları olarak İnternet bankacılığı ile şube başvurularını kabul etmektedir. Yeni olarak verilecek 2 talimata 20 TL ondan sonra verilecek olan tüm ödeme talimatları için ekstra 10 lira veren uygulamadan yararlanmaya başlamadan önce.!

 • Sisteme kayıtlı olan cep telefonlarınızdan ” TALIMAT yazıp boşluk sonrası KİMLİK NUMARANIZ 4470 SMS ” olarak göndermeniz gerekmektedir.

ÖRNEK: TALIMAT 12345678912

Kampanyanın detaylarını BURADAN inceleyebilirsiniz.!

Şekerbank’dan Otomatik Ödeme Talimatına 150 Liraya Bonus

Şekerbank belki ‘de otomatik ödeme talimatına en yüksek hediye para veren bankadır. Öyledir ki toplam da otomatik ödeme talimatlarına 150 TL kadar hediye para vermektedir. Bir çok bankanın otomatik ödeme talimatı başına 10 lira uyguladığı kampanya ya Şekerbank %50 daha fazla hediye para vererek karşılık vermektedir. Böylece her ödeme başına 15 TL 2022 yılında müşterilerine vermektedir. Şekerbank otomatik ödeme talimatı almak için de bir çok bankadan öndedir. Sırf bu için,

 1. Çağrı merkezlerini 0-850-222-78-78 hattına da dahil etmiş
 2. ATM istasyonlarından kayıt alıyor
 3. Banka şubelerinden ve İnternet bankacılığı üzerinden başvuru kabul etmiştir.

Şekerbank kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeden önce yine mutlaka sisteme kayıtlı cep telefonlarınız ‘dan SMS göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj gönderme işlemini şu şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

 • Kısa mesaj alına YENI yazıp direk bu mesajı 7353 numaraya göndermeniz yeterli olacaktır.!

Şekerbank otomatik ödeme talimatına 150 lira hediye para kampanyasının detaylarını BURADAN öğrene bilirsiniz.!

Akbank Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Veriyor!

Verilecek ilk yeni fatura ödeme talimatı için 15 lira hediye para verilirBen dahil bir çoğumuz kredi kartlarında Akbank Axess tercih etmekteyiz. Kuşkusuz bunun nedeni bol taksit imkanı ve milyonlarca anlaşmalı alış veriş mağazasına sahip olmasıdır. Banka bu imkanlarının yanı sıra bir de otomatik ödeme talimatları için de hediye para uygulamaktadır. Toplamda 100 liraya kadar varan bu otomatik ödeme kampanyasının detayları şu şekildedir.

 • 3 Yeni otomatik ödeme için 50 lira hediye para
 • 6 ve üstü için verilecek olan otomatik ödeme talimatlarına ise 100 lira hediye alış veriş parası verilmektedir.

Kampanya başvuru yapmadan önce ilk olarak sisteme kayıtlı olan cep telefonlarınızın üzerinden ” FATURAAC yazıp bu mesajı 4566 numaraya göndermeniz gerekmektedir. Başvurularınızı AKBANK DİREK uygulaması üzerinden yada müşteri çağrı merkezinden 444-2525 numaralar üzerinden gerçekleştire bilirsiniz.! Banka kartına ait tüm hediye kampanyalarından HABERDAR OLMAK İÇİN BURAYA GÖZ ATINIZ.!

Denizbank ‘dan Otomatik Ödeme Talimatına 60 Lira Hediye Para

 

Denizbank BONUS kart sahipleri de otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda hediye para kazanmaktadırlar. Tek bir fatura talimatı içi en çok hediye parayı veren banka şuan için Denizbank ‘dır. Banka tek bir ödeme talimatına tam 25 lira hediye para vermektedir. Toplam 3 otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde ise 50 lira kazanırsınız. Ancak bunların üzerine bir de extra 10 lira daha hediye para kazana bilirsiniz.

Uygulama indirmeden Denibank BONUS otomatik ödeme talimatına hediye para kazanmayı aktif etmek için sisteme kayıtlı cep telefonlarınız ‘dan FATURA yazıp 3280 numara göndermeniz gerekmektedir.

CEPTE TEB ‘den sınırsız otomatik ödeme talimatı kampanyası!

Evet çok doğru duydunuz, TEB bankası otomatik ödeme talimatına sınırsız olarak kabul etmektedir. Ayrıca verilecek olan her otomatik ödeme talimatı için de 10 lira hediye para vermektedir. Ancak, bu kampanyadan faydalanabilmeniz için talimat vermiş olduğunuz faturanın aylık ödemesi 100 lira yada üzerinde gelmesi gerekmektedir.! Aksi taktirde gelen faturalar için o ay hediye para kazanamazsınız.! Evet! sizin de bu sözden de anlayacağınız gibi verilen otomatik ödemelerin hediye paraları aylık olarak düzenli bir şekilde verilmektedir.

 • Yani elektrik faturanız için otomatik ödeme talimatı verirseniz. Ay sonu faturanız da 100 lira ve üzerinden faturalandırılmış olursa bunun 10 lirasını geri alabilirsiniz.

Faturalı hatlara sağlanan bu uygulamayı katılmak için TEB şubelerine otomatik ödeme talimatını belirtmeniz yeterlidir.! Kampanya detayları.!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu