Genel Bilgi

Pınar Su Bayilik Nasıl Alınır? Başvurusu Nasıl Yapılır

Pınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır Şartları Nelerdir?

Pınar Su Bayilik Nasıl Alınır? Başvurusu Nasıl Yapılır? Yaşar holding bünyesinde yer alan ve tamamı yerli sermaye sahip Pınar gurup sadece su sektöründe yer almak ile kalmayıp süt ve et ürünlerinde de lider marka haline gelmiştir. Ülkemizde oldukça prestije sahip Pınar gurup bünyesinde damacana su bayiliği (franchising) başvurusu nasıl yapılacağını firmanın talep ettiği şartların neler olduğunu sayfamızda bulabilirsiniz.

Pınar su bayilik alacakların bilmesi gerekenler

Bir firmadan bayilik veya franchising almadan önce mutlaka firmayı iyi tanımamız gerekmektedir. Firmanın güvenirliği ve kalitesi her şeyden önce gelmektedir. Bu tüm franchising yada bayilik başvuruları için geçerli bir kriterdir. Nihayetinde az veya çok kendi işinizi kurmak için belli bir miktarda yatırım yapacaksınız. Pınar su da ülkemiz insanlarınca kaliteli olarak kabul edilen köklü firmalardan dır, doğal olarak da yatırım yapılabilir bir firmadır. Sadece su ürünleri üretimi yapmak ile kalmayıp bir çok gıda ürünü imalatı yapmaktadır.

Oluşturduğu departmanlar tarafından tüm sektöre ayrı ayrı hizmet sunmaktadır. Pınarın içecek üzerine bayiliği veya dağıtımı almak isteyenler maden su dağıtımını da almaları cirolarını katlamasına vesile olacaktır. Limonlu, elmalı, karpuz çilek ve sade olarak üretilen maden suları her damak tadına hitap etmektedir. Su ürünleri cam damacana dan tutunda pet olarak her ebatta mevcuttur bu durum yine sizin lehinize olarak her kesimden müşteri potansiyeline ulaşmanızı sağlayacaktır. Peki pınar su bayilik başvurusu nasıl yapılır? İyi bir su dağıtımı tesisi nasıl kurulmalıdır? gelin hep beraber konuyu ele alalım.

Pınar su bayilik başvurusu nasıl yapılır, adresleri ve iletişim numaraları

Yaşam pınarım sloganı ile ülkemizin hemen hemen her bakkalında, marketinde, büfesinde rahatlık ile görebileceğimiz Pınar su bayilik başvuruları İnternet üzerinden dolduracağınız form veya aşağıda yer alan iletişim numaraları ile yapılabilmektedir. Pınar firması tarafından oluşturulmuş yatırımcı ilişkileri departmanına ait iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Pınar su yatırımcı ilişkileri iletişim bilgileri

Adres: Şehit Fethi Bey Caddesi, Numara 120 / 35210 İZMİR

Telefon: 0-232-495-00-00 & Faks: 0-232-484-17-89

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri Pınar su ürünleri üzerine yatırım yapmayı planlayan girişimciler için hizmet vermektedir.

Pınar su bayilik başvurunuz kabul edilirse ne tür gereksinimlere ihtiyaç duyacaksınız?

Su sektörün de her ne kadarda rakibiniz fazla dahil olsa kullanacağınız ekipmanlar ve iş arkadaşlarınız kalifiye ise mutlaka başarılı olursunuz. Eve ve iş yerlerine sipariş üzerine dağıtım yapacağınız için sadece ürününüz kaliteli olması yeterli değildir. Müşteriye sunmuş olduğunuz hizmet de en az su kalitesi kadar kaliteli olmak zorunda dır.

Zaman ile şayet müşteri memnuniyetini sunmuş olduğunuz hızlı ve güler yüzlü hizmet ile sağlarsanız, cironuzun arttığını da göreceksiniz. Tüm bunların gerçekleşebilmesi adına da iyi birer ekip arkadaşları ve ekip malzemelerine ihtiyaç duyacaksınız. Ekip malzemeleri dağıtım aracı, bilgisayar ve çağrı telefonundan oluşmaktadır. Dükkanınızın yerinin çok da önemi yoktur. Yerleşim yerine yakın olması ve mümkünse serin, rutubetsiz olması kafidir. Ekip malzeme seçiminde ise üstü veya tamamı kapalı modeli yüksek bir araç, sistemin işlevinin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için iyi bir bilgisayar yeterli olacaktır. Dağıtım için ise çevreyi bilen kendine özen gösteren tercihen erkek, gelen siparişleri karşılayacak diksiyonu düzgün tercihen bayan arkadaşın olması sizin lehinize olacaktır.

Bayilik almak isteyenlerin sermaye soruna önerilerimiz

İş yeri kurulması sermayenin var olması ile başlar oluşturulan planın uygulanması ile son bulmaktadır. Şayet yeterli bir sermayeye sahip değilseniz iş planınız yarıda kalabilir yaptığınız harcamalarda askıda kalabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan sermayeyi iyi analiz etmelisiniz. Yeterli sermaye sahip olamayanların işyeri açma kredisi almaları veya devletten (KOSGEB) den destek almalarını öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu