Genel Bilgi

Saka Su Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Saka Su Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Saka Su Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? İnsan için olmazsa olması su sağlıklı yaşam için hayati önem taşımaktadır. Son yılların gözde iş imkanlarından olan damacana su bayilikleri bir çok vatandaşa ekmek kapısı olmuştur. Su bayiliği almak için her hangi bir okula veya diplomaya gerek olmaması en büyük avantajları olarak gözükmektedir. Sadece su bayiliği veren firmaların istenilen şartların sağlanması devlet resmi kurumları (belediye, meslek odaları, SGK) için gerekli belgelerin temin edilmesi ile sizlerde su bayiliği istasyonu kurabilirsiniz. Bilindiği gibi bir çok su markası firması bulunmaktadır. Saka su da bu firmaların arasında yer alan gözde firmalar içinde yerini almaktadır. Su istasyonunu Saka markasından yana kullanmak isteyenlerin başvurularını nasıl yapmaları gerektiğini, firma tarafından istenilen şartların neler olduğunu bu yazımızda siz girişimcilerimiz için yer verdik.

Saka su bayilik şartları nelerdir?

Saka su da diğer su firmalarına benzer şartları kendilerinden bayilik almak isteyen yatırımcılardan talep etmektedir. Bu şartların başında bulunduğunuz il veya ilçedeki hitap edeceğiniz mevkilere dağıtım yapabilecek alt yapıya sahip olmanız aranan kriterlerin başında gelmektedir. Doğal olarak da dağıtım yapabilmeniz için ihtiyaç duyulacak olan başta dağıtım aracı, sonrasında ofis malzemeler (Bilgisayar, telefon, faks vb.) donanımlara da sahip olmanız aranmaktadır. Bu şartları sağlayan girişimcilere Saka su kolaylık ile bayilik imkanı sağlamakta dır. Saka su iş ortaklarına bazı ayrıcalıkları da sunmaktadır. Bunların başında servis elemanlarının eğitimi, işletmenin tabela tasarımı, personelin kıyafetleri gibi gereksinimlerini de sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra yeni müşteriler edine bilmeniz adına özellik ile iş yerlerine, market, eczane, fabrika gibi toplu su alımlarını teşvik edilebilmesi için su sebilleri de temin edilmektedir.

Saka su bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Çeşitli boylar da pet şişe su ve buna ilaveten 19 Lt damacana su üretime sahip olan Saka Su bayilik başvurularını İnternet ortamından anında burayı tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dolduracağınız form ile yapacağınız saka su bayilik başvuruları en kısa sürede insan kaynakları tarafından size geri dönüş olarak yapılacaktır. Bunun haricinde arzu ederseniz yine başvurularınızı 444-72-52 numaralı telefonu arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Bulunduğunuz il / ilçe de Saka Su bayiliğinin olup olmadığını buradan öğrenebilirsiniz. Daha önceki makalemizde de su bayiliği alarak gelir elde etmek isteyen yatırımcılarımız için dükkan kurulum maliyetlerinin ne kadara mal olduğu, aylık ortama giderlerinin kaç TL olduğunu anlatan bir tanıtım yazısını burada sizler için paylaşmıştık, lütfen okuyunuz.

Saka su fabrikası tanıtım videosu

Su dağıtım istasyonu için donanım alımları belirleme

Su dağıtım sektöründe yer alabilmeniz için ilk olarak dağıtım aracına ihtiyaç duyacaksınız. Tercihen kapalı kasa diye adlandırılan kamyonetler sizin işinizi görecektir. Ticari kamyonet olarak geçen araçlar ile müşterinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Çalışan en az iki personele ihtiyacı duyula bilmektedir. Biri siparişleri alacak tercihen bayan bir diğeri de dağıtım yapacak tercihen yöreyi bilen ehliyetli erkek personeldir. Personel ihtiyacını arzu ederseniz yerel radyo veya iş yerinize asacağınız bir yazı ile bulabilir yada İŞ KUR ‘a başvurarak karışılabilirsiniz. Son olarak ofis donanımlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunların başında bilgisayar ve telefon gelmektedir. Bilgisayarınız ister lep-top ister masa üstü olabilir, mutlaka sabit bir iş yeri telefon numarası almanız gerekmektedir. Çoğu şirketlerde yönlendirme ile siparişler alınmaktadır. Yani akılda kalacak bir numara almanıza gerek yok, yönlendirmeye örnek vermek gerekirse Saka su 444-72-52 numaraları arayanlar doğrudan belirttiğiniz telefon numaralarına yönlenecektir. Günümüzde bilgisayar yazılımları sayesinde artık siparişler İnternet ortamından da yapılabilmektedir. Saka Su da bu olanağı bayiliklerine ve müşterilerine sağlamaktadır. Bu sisteme örnek ise burada yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu