Para Kazanma

Sermayesiz e-ticaret Yapmak Mümkün Mü? Sermayesiz e-ticaret ile Ayda 50 Bin Kazanmak İsteyenler İçeri!

Sermayesiz e-ticaret yapmak mümkün mü? Sermayesiz e-ticaret yapmanın yolları herkes tarafından merak ediliyor. Sermayesi bulunmayan kişiler bir an önce para kazanmanın yollarını arıyorlar. İşte 0 sermaye ile e-ticaret yapmanın yolları…

Sermayesiz e-ticaret yapmak mümkün mü diye soranlara hemen evet yanıtını vermek istiyoruz. Çünkü sermayeniz yoksa bile evinizden ya da küçük bir ofisinizden kolaylıkla e-ticaret yapmanız mümkündür. Peki ama 0 sermaye ile e-ticaret nasıl yapılır? merak ediyorsanız haberimizden tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Sermayesiz e-ticaret yapmak mümkün mü sorusunun yanıtına evet dedikten sonra artık bu işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi açıklamak istiyoruz. 0 sermaye ile e-ticaret nasıl yapılır cevaplıyoruz. Bu haberden sonra artık siz de para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Sermayesiz e-ticaret Yapmak Mümkün Mü? 0 Sermaye ile e-ticaret Nasıl Yapılır?

Sermayesiz e-ticaret giriş yapmak isteyenler günümüzde fazlasıyla bulunuyor. Çünkü artık uzaktan çalışma sisteminin yaygınlaşmasıyla beraber insanlar şirket açmak yerine evlerinden kendi rahatlıklarında e-ticaret yapmayı amaçlıyorlar. İnsanların bu ihtiyaçlarının karşılığı ise 0 sermaye ile e-ticaret nasıl yapılır sorusunun sorulmasına sebebiyet veriyor. Eğer hiç sermayeniz yoksa ya da yok denecek kadar az bir sermayeye sahipseniz hemen e-ticarete girmeyi düşünebilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen e-ticaret yöntemiyle beraber Dropshipping yani; stoksuz satış kavramı hayatımıza girdi. İşte Dropshipping yöntemi bizlere 0 sermaye ile e-ticaret ayrıcalığını sunuyor.

e-ticaret Yapmak için Ne Kadar Sermaye Gereklidir? Sermayesiz e-ticaret Olur Mu?

Sıfırdan e-ticaret yapmak isteyenler e-ticaret yapmak için ne kadar bütçe ayırmaları gerektiğini merak ediyorlar. Çok az bir bütçeniz varsa e-ticaret yapmak için ilk adımları atabilirsiniz. Sermayesiz e-ticaret yapmak mümkündür. Ancak çok az bütçeler elinizde bulunuyorsa daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

e-ticaret Yapanlar Ne Kadar Kazanıyor? Sermayesiz e-ticaret Yorumları

Sermayesiz e-ticaret yapanlar belirli bir sistemi kurduktan sonra çok ciddi ücretler kazanmaya başlıyorlar. Sıfırdan e-ticaret ile ne kadar kazanılır sorusunun yanıtı işe başlayanların özelliklerine göre değişebilmektedir. Çünkü bu işte giderler az olsa bile performans gösterme potansiyeli yüksektir. Yüksek performans ve az bütçe size ayda 50 Bin TL, hatta 100 Bin TL bile kazandırabilir. Kazancın herhangi bir şekilde alt limiti ya da üst limiti bulunmamaktadır.

Sermayesiz e-ticaret Giriş Nasıl Yapılır? 0 Sermaye ile e-ticaret Yapmanın Yolları

En karlı e-ticaret ürünleri arasından seçimler yaparak sermayesiz e-ticaret giriş yapmanız mümkündür. Buradaki kar olarak anlatmak istediğimiz sadece fiyatı pahalı olan ürünleri satmak anlamına gelmemektedir. Aksine düşük ücretli ürünler satarsınız ancak değişim ya da iptal oranı düşük olur. Bu da sizlere hızlı ve güvenceli kar getirir. Bu nedenle satış yaparken ticarete çıkaracağınız ürünlerinizi iyi bir şekilde seçmelisiniz. Dropshipping yaparken satılabilecek ürünler için sizlere aşağıda birkaç öneri verdik:

  • En karlı e-ticaret ürünleri arasında süs eşyaları yer almaktadır. Beden ve renk açısından beğenmeme gibi bir durum söz konusu olmayacağından dolayı değişim ya da iptal edilme ihtimali düşüktür. Tabi burada dikkat etmeniz gereken nokta; kırılabilecek süs eşyalarından uzak durmanızdır.
  • Bebek kıyafetleri çok fazla değişime giden ürünler arasındadır. Ayrıca genel olarak kıyafetler iptal edilme riski yüksek e-ticaret ürünleri arasında yer alıyor. Bu nedenle özellikle sıfırdan e-ticaret yapacaksanız bu ürünlerden uzak durmanız gerekiyor.
  • Takılar, çorap ve değişim imkanı bulunmadığından dolayı iç çamaşırları tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır.

Sermayesiz e-ticaret Siteleri Var Mı? e-ticaret için Ne Kadar Sermaye Gerekli?

Sermayesiz e-ticaret yorumları incelendiğinde pek çok Dropshipping yapılabilecek siteler karşımıza çıkmaktadır. Stoksuz satış olarak ifade ettiğimiz Dropshipping yapmak için; Trendyol, Hepsiburada, Amazon, AliExpress gibi siteler tercih edilmektedir. Dropshipping yapmak için gerekli sermaye hakkında bilginiz yoksa aşağıda sizler için açıkladık:

  • Dropshipping nasıl başlanır bilmiyorsanız öncelikle Dropshipping eğitimi Eğitimlerin ücretleri eğiticiye göre değişiklik göstermektedir. 1500 TL’den 7000 TL’ye kadar eğitim veren Dropshipping eğitimcileri bulunmaktadır.
  • Sonrasında kendinize bir sanal şirket açmanız gerekiyor. Şirket işlemlerini yapabilmeniz için bir muhasebeciye ihtiyaç duyuyorsunuz. Anlaşacağınız muhasebeciye göre aylık muhasebe ücretleri ön plana çıkıyor.
  • Sistemi kurduktan sonra bir entegrasyon paneli almanız gerekiyor. Entegrasyon paneli sayesinde gelen siparişlere otomatik fatura oluşturabiliyor ve siz güncellemeden fiyatlardaki değişiklikler otomatik şekilde güncelleniyor. Entegrasyon ücreti de yıllık ya da aylık ödemeler şeklinde yatırılabiliyor.

Bunlar dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Sermayesiz e-ticaret Yöntemi ve Düşük Sermayeli e-ticaret Dropshipping Yöntemleri

Sermayesiz e-ticaret yöntemi; az önce de bahsettiğimiz üzere Dropshipping olarak karşımıza çıkıyor. Dropshipping yaparken dikkat edilmesi gerekenler ve Dropshipping nasıl yapılır sorusunun yanıtını sizlere ilgili haberimizde verdik. Ancak genel olarak Dropshipping nasıl yapılır göz atalım:

·       Sermayesiz e-ticaret Amazon – Amazon Dropshipping Nasıl Yapılır?

Amazon dünyaca ünlü bir e-ticaret sitesidir. Amazon üzerinden mağaza açarak ürün satışı yapabilirsiniz. Fiyatlarınızı kendiniz belirlersiniz ve kendi pasif gelirinizi oluşturursunuz.

·       Sermayesiz e-ticaret Trendyol – Trendyol Dropshipping Nasıl Yapılır?

Amazon Droshipping kazanç açısından dikkat çeken paralar kazandırabilir. Aynı mantığı Trendyol için de uygulayabilirsiniz. Trendyol Dropshipping sayesinde stoksuz satış yapabilirsiniz.

·       0 Sermaye ile e-ticaret AliExpress – AliExpress Droshipping Nasıl Yapılır?

AliExpress Dropshipping de stoksuz satış imkanı sunan siteler arasında karşımıza çıkmaktadır. 0 sermaye ile e-ticaret nasıl yapılır sorusunun yanıtını AliExpress de vermektedir.

Sermayesiz e-ticaret siteleri ve Dropshipping ile ilgili detaylı bilgi için sermayesiz e-ticaret yapmak mümkün mü haberimizden sonra Dropshipping haberimizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece 0 sermaye ile e-ticaret nasıl yapılır ve ayda 50 Bin TL kazanmak için gerekli tüm yöntemleri kısa süre zarfında öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın öğrendikten sonra kararlı, sabırlı, istikrarlı ve çalışkan olmaya devam etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu