Konut Kredisi

TOKİ Kampanya Üzerine Kampanya Yapıyor! Dairelerin Fiyatı 4’te 1 Oranında Düştü!

Toki Ev Fiyatları,Toki Nerede Ev Yapıyor,Toki Ev Takisleri,Toki Başvurusu Nasıl Yapılır,Toki Ev Peşinatı,Devlet Destekli Ev,Toki Başvuru Şartları,

TOKİ‘nin yaptığı büyük sosyal konut projelerine başvurular yığınlar halinde yapılırken yeni bir müjde daha yapıldı konut fiyatları 4/1 oranında düşürülecek yani %25 indirim yapılacak. Peki şartı koşulu var mı? İşte merak edilenler…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum indirim kampanyası ile ilgili açıklama yaparak Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın 250 bin konut ve 100 bin arsa projesinin hemen ardından vatandaşlara bayram yaptıracak yeni bir müjde daha verdi. Daha önce TOKİ’den konut ya da iş yeri almış kişiler için yüzde 25 indirim kampanyası başlatılmasına karar verildiği açıklandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TOKİ’de yeni bir indirim müjdesi vereceğini açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD ziyareti sonrasınd Toplu Konut İdaresi Başkanlığı indirim kampanyası hakkında müjdeyi vatandaşlarla paylaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklama sırasında TOKİ’de yüzde 25 indirim kampanyası olacağını söyleyerek vatandaşlara müjdeli haberi verdi. Gözler bu açıklamanın hemen ardından kampanyanın ne zaman başlayacağına çevrildi.

 

TOKİ Kampanya Üzerine Kampanya Yapıyor! Dairelerin Fiyatı 4'te 1 Oranında Düştü!

 

TOKİ’nin %25 İndirimi Ne Zaman Başlıyor, Kimler Faydalanabilir? İlk Evim İlk İş Yerim Projesine de İndirim Yapılacak mı?

5 milyondan fazla insanın başvurduğu 250.00 Konut Projesine halen başvurular devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni bir gelişmeyle konut sahibi olmak isteyenlere müjde verdi. Bu gelişmeye göre konut fiyatlarında %25’lik bir indirim uygulanarak vatandaşın ev sahibi olması daha kolay hale getirilmeye çalışılacak. Kampanyadan taksitleri 2021 haziran ayına kadar başlamış olan kişiler faydalanacak. Bugün itibariyle başlayan kampanyaya 19 Ekim tarihine kadar başvuru yapılabilecek ve yüzde 25 indirim alacak.

TOKİ 85 milyonu ilgilendiren karar! Konut sahiplerine yeni duyuru

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu