Devlet Destekleri

Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Verilecek! Üniversite Öğrencilere Vergisiz Telefon Yardımı 2023

Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon yardımı yapılacak. Artık üniversite okuyan gençler vergisiz telefon yardımı sayesinde çok daha düşük ücretlere telefon sahibi olacak. Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyasının detayları belli oldu. İşte merak edilenler…

Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyası herkes tarafından merak ediliyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimden önce sıraladığı vaatler arasında yer alan vergisiz telefon kampanyası yeniden gündeme geldi. Artık öğrencilerin hangi marka telefon alabileceği belli oldu. Ayrıca kampanyaya katılım şartları da açıklandı. Vergisiz telefon kimler için geçerli açıkladık.

Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyası ile ilgili belli olan detayları öğrenmek istiyorsanız hemen haberimizden detaylara vakıf olabilirsiniz. Vergisiz telefon hangi modeller için geçerli ve şartlar neler açıkladık…

Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Şartları Belli Oldu Mu?

Vergisiz telefon nasıl alınır herkes tarafından merak ediliyor. Seçimden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen seçim vaatleri arasında vergisiz telefon yer alıyordu. Modeller konusunda açıklamalar gelmeye başladı. Ancak resmi gazetede üniversite öğrencilerine vergisiz telefon şartları net bir şekilde henüz açıklanmadı.

Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Hangi Markalar için Geçerli?

Vergisiz telefon markaları ve modelleri kısmi bir şekilde açıklandı. Kulislerden gelen haberlere göre öğrencilerin alabilecekleri telefonların modelleri, markaları belli oldu. İşte üniversite öğrencilerine vergisiz telefon modelleri:

 • Xiaomi markasına ait kampanyaya dahil olan modeller şu şekildedir: Redmi 9C, 9T, 10 2022, Redmi Note 10S
 • Oppo markasına ait kampanyaya dahil olan modeller şu şekildedir: A15, Reno 5 Lite,
 • Vivo vergisiz telefon modelleri: Y11s, Y23s, Y53S,
 • Samsung vergisiz telefon modelleri: Galaxy, Galaxy A01, Galaxy A30, Galaxy 21s, Galaxy A52,
 • TCL vergisiz telefon modelleri: 20 SE, 20 E, L7,
 • Realme vergisiz telefon modelleri: C21, C21Y, C25,
 • Omix vergisiz telefon modelleri: X300, X500,
 • Techo Mobile vergisiz telefon modelleri: Camon 16,
 • General Mobile vergisiz telefon modeller: 21, 24 Pro, Poco C40, Phoenix 5G,
 • Casper vergisiz telefon modelleri: VIA X30 Plus, VIA M30 Plus,
 • Reeder vergisiz telefon modeller: S19 Max Pro S,

Lise Öğrencileri Vergisiz Telefon Alabilir Mi? Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Kampanyası Ne Zaman Başlayacak?

Vergisiz telefon hangi modeller açıkladıktan sonra lise öğrencilerinin merak ettiği konuyla beraber haberimize devam etmek istiyoruz. Lise öğrencileri vergisiz telefon kampanyasından yararlanıp yararlanamayacaklarını merak etmektedirler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimden önce verdiği vaatler arasında vergisiz telefon açıklaması yapmıştı. Ancak kampanyanın sadece üniversite öğrencileri için geçerli olacağını duyurmuştu. Bu nedenle lise öğrencileri için herhangi bir şekilde kampanya başlatılmayacak. Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyasının başlangıç tarihi de belli olmadı.

ÖTV’siz Telefon Satışı Ne Zaman? Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Ne Zaman Verilecek?

Vergisiz telefon ne zaman verilecek sorusu en çok üniversite tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından sorulmaya başlandı. Üniversiteye adım atan gençler vergisiz telefon almak için başvuru yapmak istiyorlar. Başvuruların nasıl yapılacağı ve vergisiz telefon satışının ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Ancak üniversite okuyan gençler bir an önce şartların ve zamanın belli olmasını talep ediyorlar.

Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon vaadi 2023 yılı içerisinde yapılan genel seçimlerden hemen önce söylenmişti. Ancak bu vaatle ilgili herhangi bir şekilde yeni adım atılmadı. Üniversite öğrencileri sosyal medya ve internet üzerinden kampanyanın başlatılmasını talep ediyorlar. Kampanya başladığında haberimizden sizlere hemen bilgilendirme yapacağız.

Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Açıköğretimde Geçerli Mi?

Vergisiz telefon kimler için geçerli tüm üniversite öğrencileri tarafından merak ediliyor. Üniversitede okuyan ve bu sene üniversiteyi kazanan gençler Açıköğretim için kampanyanın geçerli olup olmayacağını merak ediyorlar. Ancak kulislerden alınan bilgilere göre herhangi bir Açıköğretim Fakültesi kapsamında öğrenci olanlar da kampanyadan yararlanacak. Dolayısıyla Açıköğretim okuyan öğrencilerin endişe duymasına gerek yok. Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyası tüm Açıköğretimlerde geçerlidir.

Üniversite Öğrencilerine Vergisiz Telefon Yaş Şartı Var Mı?

Samsung vergisiz telefon markaları arasında yer alıyor. Üniversite öğrencilerinin Samsung’un kampanyasından memnun kalıp kalmayacağı merak edilirken merak edilen noktalardan birisi de yaş oldu. Üniversite okuyan öğrenciler vergisiz olarak alınacak telefon kampanyası için herhangi bir şekilde yaş şartı olup olmadığını merak ediyorlar. Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon kampanyası kapsamında hiçbir şekilde yaş şartı bulunmuyor. Üniversitede kaydı bulunan tüm öğrenciler kampanyadan yararlanabilecekler.

Devlet tarafından verilen diğer destekleri ve yardımları görmek için devlet destekleri kategorimizi ziyaret ederek haberleri görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu