İhtiyaç Kredisi

2023 Yılına Özel Vodafone Faturalı Hatlara 15 Bin TL Nakit Kredi

Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi (GÜVENLİ)

Vodafone Faturalı Hatlara 15 Bin TL Nakit Kredi 12 ay sabit taksit ile Vodafone faturalı hat sahiplerine 2023 özel anında nakit 15.000 lira verilmektedir. Hat üzerinden nakit para çekmek isteyenler için kredi notuna bakılmaksızın 3.000 liradan başlayıp 15 bin TL kadar ihtiyaç kredisi sağlanmaktadır. Ayrıca özellik ile Eskişehir, Bursa ve Kütahya illerimizde iseniz sizin için istediğiniz yere gelerek krediniz sağlayan güvenilir firma adresini yine burada bulabileceksiniz!

Vodafone Faturalı Hat Üzerinden Kredi Almak Güvenilir Mi?

İlk olarak sizlere Vodafone faturalı hat üzerinden kredi almanın ne kadar güvenilir olup, olmadığından bahsedeceğiz. Özellik ile sosyal medyada sıklık ile görmüş olduğunuz reklamlarda faturalı hatlara 12 ay kredi imkanları sıklık ile karşılaşmaktasınızdır. Gerçi biz daha önce Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? detaylı bir şekilde anlatmıştık. Hatta bu konu için bir de video dahi çekmiştik.

Tüm bunları bir araya toplar ise şayet Vodafone fatura hat sahibi iseniz ve hat üzerinden kredi kullanacaksanız, bizim dediğimiz yolu izlerseniz kesinlik ile kredi kullanmanız da bir sakınca yoktur! Son derece güvenli bir şekilde 12 ay taksit ile 1.000 liradan başlayıp 15.000 liraya kadar Vodafone faturalı hattınız üzerinden nakit para anında alabilirsiniz. Gelin isterseniz bu sistemin nasıl işlediğinden bir bahsedelim, sonra sıklık ile reklamlarını gördüğümüz bazı firmaların sizlere iletişim bilgilerini bakalım.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Verilmektedir?

Faturalı hattınız üzerinden kredi kullanmak elinizde. Ancak bu işi yaparken kesinlik ile güven ortamında yapılması çok önemli. Aksi taktirde dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek. Şayet sistemi sizde bizim anlattığım şekilde biraz olsun çözerseniz, zaten rahatlık ile hiç bir aracı firma olmadan kredinize rahatlık ile kavuşa bilirsiniz. Vodafone faturalı hatta kredi kullanmak için müşteri hizmetlerini aradığınız vakit büyük ihtimal bu şekilde bir uygulamanın olmadığını duyacaksınız. Bunun bizzat ben bir video çalışması ile sizlere daha önce kanıtlamıştım.

 • Güvenilir bir firma üzerinden Vodafone hattınıza 5.000 liraya kadar en kayıp ile kredi kullanmak istiyorsanız, kesinlikle aşağıdaki numarayı arayınız.
 • Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33 (Eskişehir başta olmak üzere Bilecik/Bozüyük ve Bursa ile Kütahya illerine gerek duymanız halinde evinize kadar gelip işlemleriniz sağlanmaktadır.)

Ancak, sistemden yararlanarak kredi kullanmakta elinizde. Şayet videoda da bahsetmiş olduğu gibi hat puanınız yüksek ise 15.000 liraya kadar cihaz alabilir, bunu anında bozdurup nakit paranızı alabilirsiniz. Daha sonra ise adınıza tanımlanmış olan telefonun ödemesini de 12 ay eşit taksit ile faturanıza yansıtarak ödeye bilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatlara Kaç Liraya Kadar Kredi Çıkmaktadır?

Kesinlik ile şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki her vodafone faturalı hat sahiplerine 15 bin TL kadar kredi çıkacak diye bir şey yoktur. Tamamen adınıza ne kadar kredi çıkacağı Vodafone üzerinden tanımlamış olan cihaza göre belli olmaktadır. Bu cihazın değerinin de ne kadar olacağı bazı kriterler göz önüne alınarak belirlenir.

 • En önemli olan kaç yıldır Vadofone faturalı hat sahibi olduğunuz. (En az 12 ay normalde 24 ay tercihen)
 • Daha da önemlisi düzenli olarak Vadafone fatura ödeme işleminin yaptığınız.
 • Daha önce herhangi bir cep telefonu yada tablet gibi cihaz alıp almadığınız
 • Yaşınız
 • Hat taşıma işlemi yapıp yapmadığınız da önemlidir.

Göz önünde bulundurularak size bir puan verilir. Bu puan da asla KKB kredi notu aranmaz. Yani 24 Saat içinde sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar dan bile çok daha iyi bir uygulamadır.

Not: Adınıza ne kadar kredi çıkacağınız bu işlemi yapan firmalara arayarak da öğrene bilir, teklif alabilirsiniz.!

Faturalı Hattıma Kredi Başvurusunu Nereye Güvenli Olarak Yapabilirim?

Ben yerinizde olsam kesinlik ile bu işi kendim yaparım. Yapacağınız tek şey size en yakın Vodafone mağazasına giderek adınıza kaç liralık bir cihaz tanımlı olduğunu öğrenmektir. Bu bazen mağazalara göre değişiklik göstere bilmektedir. Onun için bana kalır ise sadece tek bir mağazadan adınıza tanımlı cihazın bedeli öğrenmeyin. Size en yüksek rakamda cihazı veren mağazadan cep telefonunuzu alın.

 1. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, alacağınız cihazın mutlaka bozdurma yaparken değer en az kayıp edecek bir cihaz olması gerektiğini sakın unutmayın.
 2. Bunun için sizlere tavsiyem, kesinlik ise SAMSUNG yada IPHONE markalarından tercihte bulunmanızdır.

Emin olun ki bu cihazları aldığınız zaman Vodafone bayisindeki temsilci satıcı bile sizden cihazı satın almak isteyecektir.

Örnek: 5.000 TL bir cihaz satın aldığınız vakit, bu cihazı rahatlık ile en düşük 4.200 liraya sata bilirsiniz. Zaten normalde bir ihtiyaç kredisi kullandığınız vakit;

 • Hayat sigortası 200 lira
 • 5.000 lira için faiz en aşağıya 511,12 TL (%1,53 faiz 12 ay taksit ile)
 • 100 lira ortalama bir işlem masrafı

Toplamda 811 lira bir kayıp yaşayacaksınız.! Belki de bu şekilde de size aynı kayıp ile Vadofone faturalı hattınızdan kredi imkanı sağlanacak ama! hiç olmaz ise bankaların kredi notu sorgulamasına takılmayacaksınız.!

Bankaların kredi faiz oranları ile karşılaştırma yaparsak ödemeniz ne olur?

5.000 liralık bir cihaz alan kullanıcı için bankaların mevcut faiz oranları ile bir kaç hesaplama yaptık. Aradaki farkı sizde hesaplayarak avantaj ve dezavantajları görebilirsiniz. Faturalı hattınız üzerinden kredi almayı planlıyor iseniz çok büyük ihtimal ile kredi notuna takıldığınız için bankalardan kredi alamıyor olmanızdır. Lakin, size tavsiye edeceğimiz öyle bir banka var iki kredi notu en düşük olanlara dahi kredi çıkartmaktadır. Bu bankamız BURGAN BANK ‘tır.

 • BURGAN BANK mart ayı için 0 ile 36 ay vadeler için aylık %2.99 faiz oranı uygulamaktadır. Mevcut faiz oranlarına göre kredi hesaplama işlem tablomuz ise şöyledir.
BURGAN BANK Kredi Hesaplama Tablosu
Miktar 8 Ay 16 Ay 24 Ay
10.000 TL 1.460,11 TL 832,32 TL 628,50 TL
20.000 TL 2.920,23 TL 1.664,64 TL 1.256,99 TL
30.000 TL 4.380,34 TL 2.496,97 TL 1.885,49 TL
40.000 TL 5.840,46 TL 3.329,29 TL 2.513,99 TL
50.000 TL 7.300,57 TL 4.161,61 TL 3.142,49 TL

BURGAN BANK kredi başvuruları İnternet üzerinden hemen yapabilmeniz için buradaki formu doğru bir şekilde doldurmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu