İhtiyaç Kredisi

Vodafone İstanbul ve Bursa Faturalı Hatlara Kredi İmkanı

VODAFONE 'dan İSTANBUL, BURSA Faturalı Hatlara Kredi

Vodafone İstanbul ve Bursa Faturalı Hatlara Kredi İmkanı 15 milyon İstanbul 1.854 milyonda Bursa nüfusu olduğunu düşünürsek, yaklaşık olarak her iki şehrimizde 17 milyon insanımız ikametgah etmektedir. Vodafone hat sahiplerinin sayısı ise bu illerimizde en az 6 milyona yakındır. Faturalı hat sahipleri ise bu sayının çok büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Böylesi devası bir kitle üzerinden kredi kullandıran firmalar ise İstanbul ve Bursa ilimizde hiçte azımsanmayacak kadar çoktur.! 1.000 liradan 15.000 liraya kadar nakit ihtiyacınız şayet var ise, üstelik bir de kötü bir kredi notuna  sahip iseniz bu müjdeli haberimiz siz vodafone faturalı hat sahiplerine. İşte, İstanbul, Bursa ilimizde faturanız üzerinden sizlere güvenli olarak kredi veren Vodafone bayilerin adres ve iletişim telefon numaraları

Vodafone Faturalı Hatlara 12 Ay Vadeli Kredi

Özel ve devlete ait bankaların sıkı politikaları yüzünden bankalardan kredi alamayanlara müjde Vadofone bayilerinden geldi. Şayet faturalı bir hatta sahip iseniz hattınız üzerinden 1.000 liradan başlayarak tam 15.000 TL kadar anında nakit para sahibi olabilirsiniz. Kullanacağınız bu krediyi ise faturanıza yansıtarak tam 12 ay vadeli olarak geri ödeye bilirsiniz. Gelin isterseniz ilk olarak sizlere bu sistemin nasıl işlediğinden, adınıza kayıtlı faturalı hatta ne kadar kredi çıka bileceğinden bahsedelim.

Bursa, İstanbul Vodafone Hatlara Kredi Veren Firmalar

Sayfamızda yer vermiş olduğum videoda olduğu gibi şayet Vodafone müşteri hizmetlerini sabit hatlardan 0-542-542-00-00 aradığınızda Vodafone faturalı hatlara kredi verip vermediğini sorduğunuz da çok büyük ihtimal ile hayır cevabını alacaksınız. Ancak bu olumsuz cevap sizlere kesinlik ile ümitsizliğe düşürmesin. İşin gerçek aslı videomuz ‘da ses kaydında sizinde duyduğunuz gibi Vodafone merkez şubesini bağlayıcı değildir. Bu tamamen İstanbul yada Bursa ‘da faaliyette olan Vodafone şubeleri ile alakalıdır. Sistem, tam olarak şu şekilde işlev göstermektedir.

Bilindiği gibi faturalı hat sahiplerine GSM merkezleri 12 ay taksitli olarak adlarına cep telefonu tanımlamaktadır. Dolayısı ile adınıza tanımlanan bu telefonların geri ödemeleri en az 12 en fazla ise 36 aya kadar çıkmaktadır. Bu ödemeler tamamen faturanıza yansıtılan bir uygulamadır. Şayet, adınıza tanımlı bir cep telefonu var ise, sizlere aşağıda İstanbul ve Ankara ‘da faaliyet gösteren Vodafone şubelerine gittiğiniz ‘de rahatlık ile bu cep telefonu alıp aynı şubeye nakit para karşılığında sata bilirsiniz. Hatta bu işlem o kadar hızlı dahi olmaktadır ki! Vodafone bayisi size telefonu dahi göstermeden adınıza tanımlı olan telefon bedeli söyleyip, size verebileceği rakamı hemen belirtmektedir.

Örneğin: Bursa, İstanbul ‘da faaliyet gösteren bir vodafone bayisinden adınıza kayıtlı 5.000 liralık bir cep telefonu var ise bunu şube size en az 4,400 liraya geri alıp adınıza 12 ay taksitlendirme yapacaktır.

Vodafone İstanbul, Bursa şubelerinden adınıza ne kadar kredi çıkar ?

Adınıza tanımlı olan cihazın üzerinden anında İstanbul veya Bursa üzerindeki Vodafone şubelerinden elinizden paranızı alacağınız için sistemin güvenliğini hiç dile getirmiyorum. Ama detaylı olarak Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? diye hala tereddüt içerisinde iseniz o zaman ilgili içeriğimize bir göz atın derim. Faturalı hat üzerinden adınıza ne kadar kredi çıkar derseniz bunu belirleyici belli etkenler vardır. Bu etkenler,

 1. Kaç senelik faturalı hat sahibi olduğunuz
 2. Daha önce cihaz alıp, almadığınız
 3. Faturalarınızı düzenli olarak ödeyip, ödemediniz.
 4. Mevcut faturalı hat aylık ödemenizin miktarı

Şayet bu kriterler içinde yer alıyorsanız 15.000 liraya kadar en az 12 vadeli kredi kullana bilirsiniz.

Bu çok önemli 4 etken adınıza ne kadar kredi çıkacağı belirleyen önemli unsurlardır. Kesinlik ile kredi notunuz adınıza kredi çıkıp, çıkmayacağını etkilemez. Dolayısı ile kara listede dahi olsanız bu sistem üzerinden nakit paraya kavuşa bilirsiniz. Şimdi, aklınızda ki tüm soruları yanıtladıktan sonra İstanbul ve Bursa ‘da yer alan Vodafone faturalı hatlara anında nakit kredi imkanı sağlayan firmalara değinmeye.

İstanbul ‘da Vodafone faturalı hatlara kredi veren firma adresleri

15 milyondan fazla bir nüfusa sahip olan İstanbul ‘da dolayısı ile binlerce de Vodafone şubesi faaliyet göstermektedir. Faturalı hattınıza kredi verenlerin hepsinin adres ve telefon bilgilerini tek tek listeleme ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bu neden ile sizlere belli başlı yerlerde faaliyet gösteren firmaların bilgilerini paylaşacağız.

 • ABA İLETİŞİM: Selami Ali Efendi Caddesi Ana çocuğu Sağlık Karşısı Numara:24/A / ÜSKÜDAR / Tel: 0-216-391-81-82
 • AFT Teknoloji ürünleri: İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 64 ESENYURT/ Tel: 0-212-689 27 20
 • AVCILAR İLETİŞİM: Alemdağ Caddesi Numara: 42 Ümraniye/ TEL: 0-216-461-61-61
 • AYANA TELEKOMÜNİKASYON: Oruç Reis Mahallesi Barbaros Caddesi No: 38 / ESENLER / Tel: 0-530-695 30-30

Bursa ‘da Vodafone faturalı hatlara anında nakit kredi veren şubeler

2 milyona yakın bir nüfusa sahip bu güzel ilimizde ‘de Vadofone müşterileri hiçte azımsanmayacak kadar çoktur. Bu ilimizde anında hat üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız bu firmalara bir başvuru yapın derim.

BURSA ‘DA BİZİMDE TEYİT ETTİĞİMİZ GÜVENİLİR FİRMA: DT Finansal Danışmanlık Emlak İletişim ‘tir. Firmada görevli olarak arkadaşımız ise Samet ÇETİN ‘tir. Arkadaşımız Bursa ve İnegöl ‘deki başvurular için sizin iş yerinize yada evinize kadar gelmektedir. Cep numarası: 0-552-223-63-33 olup TTNET dahil tüm sabit hat sahiplerine kadar 5.000 liraya kadar kredi çıkarta bilmektedir.!

 • Tetik ticaret: Beyler Mahallesi Atatürk Caddesi Numara: 90-A İZNİK/ Tel: 0-224-758-00-16
 • Berfone: Adnan Menderes Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 30 Osmangazi/Tel: 0-224-242-06-17
 • Berfone: Hamidiye Mahallesin İstiklal Caddesi No: 25 GEMLİK / Tel: 0-224-512-05-42
 • Doğan Telekom: Sinan bey Mahallesi Nuri Doğrul Caddesi Numara. 41 İNEGÖL / 0-224-711-04-90

Eskişehir ana merkez üstü olan ERCELL ‘de Vodafone hatlarınıza nakit sağlayan güvenilir firmalardan ‘dır. Firmanın adresi:

 • Delikli taş mahallesi, i. Karaoğlanoğlu caddesi numara: 12 / Eskişehir / Tel: 0-506-811-34-00

Not: Her firma farklı sizlere kredi miktarı çıkara bilir, farklı nakit olanağı sağlaya bilmektedir. Bu nedenden dolayı, lütfen İnternet üzerinden hizmet veren firmalar dahil olmak üzere bir kaç firmadan fiyat almayı ihmal etmeyiniz.! Diğer tüm Vodafone şube adresleri BURADA yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu